Ako sa posunúť vo svojej kariére s MBA titulom

0
27
Ako sa posunúť vo svojej kariére s MBA titulom
Ako sa posunúť vo svojej kariére s MBA titulom

Pre udržanie konkurencieschopnosti je v dnešnej dynamickej dobe skutočne kľúčové študovať. Bez toho sa nepohnete. Sledovať nové trendy, neustále sa rozvíjať, rozširovať svoje teoretické znalosti… počujeme to všade, ale ako to vlastne urobiť?

Či už ste manažér, ktorý sa snaží posunúť na ďalšiu úroveň, alebo podnikateľ, čo chce zefektívniť svoj biznis, máme pre vás skvelý nápad, ako práve toto všetko (a množstvo ďalšieho) dosiahnuť! Možno je čas sa vrátiť do školy. Aké štúdium ale zvoliť? Čo tak moderný MBA titul? Dnes sa spolu pozrieme na 5 dôvodov, prečo MBA štúdium zvážiť.

1. Sieť kontaktov a profesijné vzťahy

Vaši spolužiaci budú zásadne ambiciózni profesionáli z rôznych odborov. Každý, kto sa chce posúvať v kariére, o MBA niekedy premýšľal. A kontakty na takých ľudí sa v živote naozaj hodia.

2. Nové znalosti a zručnosti

Štúdium MBA vám poskytne komplexný prehľad o moderných manažérskych technikách a stratégiách. Naučíte sa analyzovať dáta, riadiť projekty, budovať efektívne tímy a zefektívňovať firemné procesy. Bez toho sa vo svete managementu jednoducho nepohnete.

3. Rozvoj kritického myslenia a strategického plánovania

Získať MBA titul nie je len tak! V priebehu štúdia sa naučíte analyzovať komplexné problémy a navrhovať efektívne riešenie. Vďaka tomu budete lepšie pripravení na strategické výzvy a zistíte, ako robiť informované a premyslené rozhodnutia.

4. Vyšší plat a lepšie kariérne možnosti

Štúdium MBA vám otvorí dvere k novým a prestížnejším pozíciám so zaujímavejším platovým ohodnotením.

5. Prestížny titul, ktorý dobre vyzerá

Titul MBA je celosvetovo uznávaným symbolom manažérskej excelentnosti. Jeho získaním posilníte svoju profesijnú reputáciu. Každý, koho stretnete, vás bude vnímať ako kompetentného a skúseného profesionála.

Cardiff Academy: Vaša cesta k úspechu

No a kde k takému titulu prídete? Napríklad práve na Cardiff Academy! To je prestížna vzdelávacia inštitúcia, ktorá má širokú ponuku skvele postavených MBA programov. Tie sú navrhnuté tak, aby vyhovovali potrebám ako manažérov, tak podnikateľom, a boli modifikovateľné podľa potrieb a prianí študenta. Navyše si môžete vybrať medzi online aj prezenčnou štúdiom, takže pokiaľ nemáte, ako chodiť do školy, nezúfajte – urobte si ju online!

Prečo študovať MBA na Cardiff Academy?

  • Možnosť začať štúdium kedykoľvek počas roka
  • Online MBA štúdium
  • Možnosť výberu špecializácie a voliteľných modulov podľa priania študenta
  • Profesionálny lektorský tím s bohatými skúsenosťami z praxe
  • Individuálny prístup k študentom
  • Moderné výukové metódy
  • Priateľská a motivujúca atmosféra

Pripravení posunúť vašu kariéru na ďalšiu úroveň? Pozrite sa na webové stránky www.cardiffacademy.cz a môžete rovno podať prihlášku!

 

Zdroj foto: Artmim / Shutterstock.com