Založenie s.r.o. na kľúč – pre koho je vhodné?

0
11
Založenie s.r.o. na kľúč - pre koho je vhodné?
Založenie s.r.o. na kľúč - pre koho je vhodné?

Založenie spoločnosti s ručením obmedzeným je pre laika náročný a zdĺhavý proces. Vyžaduje si pochopenie právnych predpisov, vybavenie rôznych dokumentov a komunikáciu s úradmi. Pre tých, ktorí sa chcú vyhnúť komplikovanej byrokratickej záťaži, existuje možnosť založenia s.r.o. na kľúč.

Čo je to založenie s.r.o. na kľúč?

Lámete si hlavu nad tým, ako založiť sro? Nemusíte sa postupom trápiť, pretože založiť eseročku je možné na kľúč. Založenie s.r.o. na kľúč je služba, ktorú poskytujú špecializované firmy. Tieto firmy za vás vybavia všetky potrebné kroky súvisiace so založením spoločnosti od vypracovania dokumentov až po zápis do obchodného registra. Vy osobne nemusíte riešiť žiadnu administratívu a môžete sa sústrediť na rozvoj svojho podnikania. Veľmi výhodnou možnosťou je kúpiť založenú ready made s.r.o.. Hotovú spoločnosť kupujú hlavne začínajúci podnikatelia, ktorí potrebujú s biznisom začať čo najskôr.

Komu sa vyplatí založenie s.r.o. na kľúč?

Založenie s.r.o. na kľúč je vhodné pre ľudí, ktorí nemajú čas alebo znalosti na vybavovanie byrokratickej záťaže spojenej so založením spoločnosti. Je tiež výhodné pre podnikateľov, ktorí chcú rýchlo a bez komplikácii založiť eseročku postavenú na silných právnych základoch. Založenie s.r.o. na kľúč často využívajú podnikatelia cudzinci, ktorí chcú svoj biznis začať na Slovensku. Vďaka tejto možnosti sa vyhnete stresu a komplikáciám spájajúcim sa so zakladaním novej spoločnosti.

Výhody založenia s.r.o. na kľúč

  • ušetríte čas, energiu a peniaze
  • vyhnete sa byrokracii a administratíve
  • získate istotu, že všetko bude vybavené správne a v súlade s platnými predpismi
  • môžete sa sústrediť na rozvoj svojho podnikania

Nevýhody založenia s.r.o. na kľúč

  • založenie s.r.o. na kľúč je spoplatnené
  • riziko spojené s nespoľahlivosťou firmy, musíte si firmu overiť

Ako si vybrať firmu na založenie s.r.o. na kľúč?

Pri výbere firmy na založenie s.r.o. na kľúč by ste mali zvážiť cenu za založenie. Preverte si a porovnajte ceny viacerých firiem. Dôležité je získanie referencií od predchádzajúcich klientov. Nájdite firmu, ktorá na trhu pôsobí dlhšie. Overte si rozsah služieb – čo všetko je zahrnuté v cene založenia eseročky. Veľa o kvalite firmy napovie komunikácia a prístup ku klientovi.

Autor: Gabriela Kudláčová