Top 5 dôvodov, prečo potrebujete mať vlastné webové stránky

0
573

Kto nemá web, ten dnes takmer neexistuje. Na chvíľku sme sa nechali „ukolísať“ sociálnymi sieťami, ale tie si s našim obsahom robia stále častejšie čo chcú. Lepšie je mať vlastné webové stránky, ktoré máme pod kontrolou.

Prečo je lepší svadobný web než dávať zážitky a fotky zo svadby na Facebook?

Minule som neverila vlastným očiam. Môj bratranec sa ženil pred viac ako dvomi rokmi. A je to týždeň, čo sa mi Facebook rozhodol poslať o tom oznámenie. Déjà vu? Nie! Facebook proste rozhoduje, komu a kedy aké správy pošle. A kľudne sa rozhodol mi takto dôležitú informáciu „nadeliť“ až po dvoch rokoch. Ešte používam aj iné informačné kanály. Nespoliehajte na sociálne siete a radšej si urobte webové stránky o svojej svadbe. Urobte to už s predstihom pred ňou. Vďaka webu budú môcť vaši priatelia, známi aj rodina sledovať prípravu na svadbu. Kľudne web použite i pre vytvorenie online svadobného oznámenia a odkaz naň pošlite „vyvoleným“ e-mailom. Možností je mnoho a webové stránky zadarmo si na správnej online aplikácii vytvoríte jednoducho aj bez pomoci.

Keď fotoknihy nestačia

Je bežné, že len čo chytíme do ruky fotoaparát, nacvakáme na jeden záber aj 200 fotiek. Návšteva ZOO: 400 fotiek. Prvé Vianočné darčeky a miminko u stromčeku: 600 fotiek. Do fotoknihy sa vám vojde pár fotiek. Na web ich dáte omnoho viac. Ani tam nepatria všetky, ale určite sem dáte aj tie, na ktoré vo fotoknižkách nezostalo miesto. Udalosti sa dajú naviac krásne komentovať a stránky štýlovať. Možností než na sociálnych sieťach máte opäť omnoho viac. Tvorba webových stránok je čisto vo vašich rukách.

Urobte si blog

Nemusíte túžiť byť blogerom. Osobný blog sa ale hodí. Kľudne zaheslovaný, len pre vás. Neexistuje ideálnejší denník, kam si zapisovať zážitky bežného dňa, dobrodružstvá z ciest, ale i milé zážitky s vašimi deťmi. Vďaka špeciálnym aplikáciám je dnes tvorba stránok jednoduchá pre každého. A nemusíte ich mať ani na nejakom obecnom blogovom systéme. Možnosti sú dnes omnoho lepšie.

Podnikať bez webu nejde

Podnikáte? Je jedno či naplno, alebo máte podnikanie ako „vedľajšák“. Vždy ku svojej prezentácii potrebujete webové stránky. Bez nich ako by ste neboli. Nemôžete online propagovať svoje služby a nevypadáte seriózne. Webovky sú pre podnikanie základ – asi rovnaký, ako bolo kedysi byť v Zlatých stránkach.

Urobte web aj svojim domácim maznáčikom

Má už web váš pes alebo mačka? Či dokonca celý váš domáci zverinec? Určite im ho urobte. Bude vás baviť na tieto stránky prispievať , pozerať sa na ne, aj sa nimi chváliť. Možná si váš psík, ale aj vy, práve vďaka tomuto webu nájdete nových priateľov medzi podobne založenými chovateľmi.

Webové stránky si dnes pripravíte zadarmo bez cudzej pomoc

Táto služba – tvorba webových stránek zdarma – teraz prichádza aj na Slovensko. Platíte iba malý poplatok za mesačné umiestnenie webu. Do ruky však dostanete silný nástroj, vďaka ktorému si aj ako úplný laici vytvoríte svoje webové stránky úplne zadarmo.