Vitríny v predajni: Aké sú ich najväčšie výhody?

0
304

Sklenené vitríny sú skvelým miestom na vystavenie vášho tovaru. Aké sú ich ďalšie plusy a prečo by ste si minimálne jednu mali zadovážiť do vašej predajne?

Sklo je elegantné a vyniknú vďaka nemu všetky kúsky, ktoré by za iných okolností nepútali až takú pozornosť ako vo vitríne. Vitrínové skrine zaujmú každého zákazníka a dodajú vášmu obchodu nezameniteľný šarm. Aj ich upratovanie je jednoduché – do vitríny sa práši oveľa menej ako na otvorené regály.

Vitrínové skrine a sklenené vitríny tak prinášajú hneď niekoľko výhod naraz: úložný priestor bez prachu, moderný dizajn a prezentáciu vášho tovaru na tej najvyššej možnej úrovni. Medzi ich ďalšie nesporné výhody patrí aj ich rôznorodosť – k dispozícii máte veľký výber modelov a schopnosť optiky prevzdušniť miestnosť.

Podľa čoho vyberať vhodnú vitrínu?

V prvom rade je dôležité brať do úvahy jej veľkosť. Vitrína sa vám musí zmestiť do určeného priestoru a tiež potrebujete dostatok miesta pre vystavované kúsky. Zmestia sa do políc na výšku? Unesú váhu tovaru samotné police? Nosnosť býva uvádzaná, tak si overte, či je vami vybraná vitrína dostačujúca.

Niektoré reklamné vitríny mávajú otváranie uzamykateľné, je tiež dobré siahnuť po bezpečnostnom skle, ktoré odoláva nárazom a úderom. Poobzerajte sa po vitrínach so zabudovaným osvetlením, vyzerá to veľmi efektne. Osvetlíte vystavované predmety a zároveň získate ďalší zdroj svetla v priestore. Medzi všetkými možnými druhmi nábytku máte pri vitrínach jednu istotu: nikdy nezostane bez povšimnutia.

Pri výbere vitrínovej skrine je podstatné, aby ladila s ostatným zariadením predajne. Čo sa týka sklenených výplní, moderné je aj tónované sklo a priam nevyhnutnosťou, na ktorú musíte dbať, je osvetlenie. Celkový dizajn záleží čisto od vášho vkusu, vyberte si takú vitrínu, ktorá sa bude k celkovému štýlu obchodu najviac hodiť.

V ponuke medcom.sk nájdete veľký výber celosklenených vitrín a vitrínových skríň s rámom z masívu, prachotesných kúskov a vitrín podľa návrhu zákazníka v najrôznejších dizajnových prevedeniach. Stavte na efektný kúsok do predajne, ktorý dokonale osvieži každý priestor.