TOP 5 letný parfémov

0
334

Leto je tu a ak si ho chcete užiť naplno aj vy, mali by ste ho osláviť kvalitným parfémom. Najznámejší výrobcovia ponúkajú parfémy určené priamo do teplého počasia, ktoré z nich sú najlepšie?

Vyrobiť kvalitný parfém je mimoriadne náročné. Je to doslova veda, pri ktorej musia vývojári skúmať aj tie najdrobnejšie vonné odchýlky, aby bol ich parfém dokonalý. Práve preto stoja kvalitné parfémy viac ako tie obyčajné zo supermarketu. Za ich cenu sa však skutočne oplatia – získavate dokonalú príťažlivú vôňu, ktorá vystihne váš charakter a bude tešiť čuchové bunky vás a vášho okolia po celý deň. Rozmýšľate, ktorý parfém však skutočne stojí za to? Výber vám trochu uľahčíme, predstavujeme vám najlepšie letné parfémy!

Calvin Klein CK One Summer 2019

Tento parfém od slávneho výrobcu Calvin Klein zaujme hneď dvoma vecami – v prvom rade obalom, ktorý má špecifický pop-artový dizajn a následne skutočnosťou, že sa jedná o unisex parfém. Napriek tomu však dokonale pristane tak žene, ako aj mužovi. Calvin Klein CK One Summer 2019 poteší šťavnatou citrusovou vôňou, ktorá spríjemní všetky letné chvíľky.

Marc Jacobs Daisy Love

Ženský parfém Marc Jacobs s drevnato-kvetinovou vôňou, ktorý vo vás vyvolá pocity lásky a šťastia. Možno aj preto je medzi ženami taký populárny. Jeho nenásilná vôňa je dokonalým doplnkom každej mladistvej optimistickej ženy. Stačí jedna kvapôčka a zaručene si ho zamilujete!

Kenzo Homme

Ani mužské parfémy za tými ženskými v ničom nezaostávajú, práve naopak. Kvalitný parfém Kenzo Homme očarí originálne tvarovanou fľaškou a hneď nato aj samotnou vôňou, ktorá je ako stvorená pre moderného sebavedomého muža do teplého počasia.

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12

Nenechajte sa odradiť dlhým názvom, tento parfém od Lacoste je skutočne výnimočný. Vznikol totiž ako oslava slávnej polokošele Lacoste, pričom každú farbu košele zastupuje iná vôňa. Ak radi nosíte polokošele Lacoste a hľadáte parfém na leto, nie je čo riešiť!

Armani Acqua di Gioia

Už fľaška tohto vysoko-kvalitného parfému naznačuje, že bude ukrývať skutočne špecifickú vôňu. A je tomu naozaj tak. Aromatická vôňa pre modernú sebavedomú ženu je vhodná najmä do teplého letného počasia, kde vynikne najlepšie.

Veríme, že aj vy si vyberiete ideálny parfém na leto a svojou charakteristickou vôňou príjemne zaplavíte okolie!