V ČOM SPOČÍVA VÝNIMOČNOSŤ ZNAČKY RENOVALITY?

0
363

Aké sú jej prednosti, čo všetko vám ponúka a prečo by ste o nej mali vedieť viac? Prezradíme vám to najdôležitejšie so špeciálnym zameraním na produkty, ktoré si pod touto značkou môžete zakúpiť.

Zákazníci na prvom mieste

Rodinná spoločnosť Pharmafit Czech s.r.o. zaoberajúca sa produkciou a predajom prírodnej kozmetiky pochádza z Českej republiky a v poslednej dobe sa pole jej pôsobnosti rozšírilo aj na Slovensko. Práve s touto firmou je úzko spojená história značky Renovality, ktorá je už na českom trhu známym pojmom a čoraz viac priaznivcov si nachádza aj v našich končinách. Disponuje kvalitnou webovou stránkou a profesionálnym zákazníckym servisom, ktorého pracovníci ochotne poskytujú praktické rady z oblasti kozmetiky a na otázky zákazníkov odpovedajú vo väčšine prípadov v rozpätí 24 hodín.

Svoje služby poskytuje spoločnosť v príjemnom priateľskom až rodinnom duchu a snaží sa svojim klientom vychádzať maximálne v ústrety. Je s nimi v kontakte aj prostredníctvom sociálnych sietí, akými sú Facebook či Instagram a pravidelne organizuje lákavé akcie a súťaže, do ktorých sa súčasní aj potenciálni klienti môžu zapojiť a získať výrobky z ponuky značky Renovality. Všetky objednávky sú riešené čo najskôr a špecialitou spoločnosti sú kozmetické oleje dostupné v rozličných veľkostiach a variantoch, vďaka čomu si môžete zakúpiť napríklad olej z baobabu, šalvie muškátovej, ruže hrdzavej alebo marhuľových jadier. Oleje majú na pleť regeneračný účinok, hydratujú ju a dodávajú jej stratenú vitalitu, hoci konkrétne účinky sa môžu líšiť v závislosti od použitého oleja.

Ocenenie ako záruka kvality

Chceli by sme tiež vyzdvihnúť, že výrobky od firmy Pharmafit Czech s.r.o prinášajú často pozitívne účinky aj v prípade kožných problémov, ako potvrdzujú skúsenosti spokojných zákazníkov. Ponúkané produkty sú bohaté na prítomnosť bioaktívnych prírodných látok a naopak ich súčasťou nie sú konzervačné látky, farbivá ani minerálne oleje. Nehovoriac o tom, že obľúbené hyaluronové sérum si dokonca vyslúžilo významný titul produktu roku 2018 na českom trhu podľa uznávaného obchodného portálu Heureka, ktorý týmto spôsobom vyzdvihol početné pozitívne hodnotenia séra a jeho obľubu u zákazníkov.