TOP 5 tipov na zľavové kupóny, vďaka ktorým sa oblečieme lacnejšie

0
119

Či chceme alebo nie, začiatok jari je čas, kedy si musíme dokúpiť niečo na seba. Online nákupy výrazne poskočili v obľúbenosti, a to aj čo sa týka nákupu oblečenia, obuvi či módnych doplnkov. A keďže máme módu radi rovnako ako zľavy, poďme si tieto dve veci užívať naraz a nakupovať módu so zľavou.

Je čas na nákup plaviek

Plavky nám dlhodobo nevydržia. Chlór vo vode rozloží nakoniec štruktúru aj tej najkvalitnejšej látky. Prírodné kúpaliská zas naše plavky odfarbia dozelena. Skúste sa chodiť kúpať v bielych a zistíte, že snehobiele nebudú už nikdy. Poďte si vybrať nové plavky. Kde? Trebárs na Astratex.sk. Pozrite sa na aktuálne zľavy, ktoré ponúka a ušetrite. Plavky sa vám budú hodiť dvojdielne aj jednodielne. So zľavou si môžete dovoliť aj takto väčší nákup.

Letné šaty, krátke nohavice, fashion tričká…

Lacný nákup to nebude. Letná obnova šatníka niečo stojí. Pokiaľ sa nám v zime naviac podarilo pribrať nejaké to kilo, ale aj keď sme mali to šťastie a naopak sme schudli, čaká nás výmena šatníku razantnejšia. Siahnite po módnych nákupoch na Bonprix. Lacnú módu tu kúpite ešte lacnejšie, ak využijete zľavový kód, alebo výpredaje.

A ideme na letnú obuv

Nové topánočky na leto určite potrebujete tiež. Sandále, plátenky, tenisky, možná aj letné lodičky do práce. V lete potrebujeme obuvi viac ako v zime. Vhodné je obuv častejšie striedať, taktiež k rôznemu letnému oblečeniu takmer neexistujú univerzálne topánky. Naviac, svet miluje tenisky, milujeme ich všetci, a u každého z nás vzniká takmer zbierková tenisková mánia. A kde módne letné topánky nakúpiť? Skúste eObuv.sk. Sortiment je skvelý, značky svetové, modely chytia za srdce. Nie je to najlacnejšia móda, takže sa opäť oplatí sledovať zľavové kupóny a snažiť sa vďaka nim ušetriť.

K letu patria šperky

V lete viac vyniknú. K jednoduchému oblečeniu môžu byť práve šperky tým, čo dá nášmu oufitu wow efekt. Hľadajte e-shop, kde sa vám budú šperky páčiť, ale aj ten, kde vám ho pošlú zadarmo, alebo s pekným darčekom. Či dokonca také, kde dostanete okamžitú zľavu na nákup. Tieto výhodné možnosti nákupov nájdete na Bonipo.sk, ktorý na jednom mieste zhromažďuje aktuálne informácie o výhodných nákupoch a ponúka tiež zľavové kupóny.

A čo muži?

Buď chlap! Obleč sa módne, mužne, ale neplať zbytočne. Práve e-shop Budchap.sk aktuálne ponúka výhodné nákupy pánskej módy. E-shop predáva módne pánske oblečenie, pánske doplnky aj spodnú bielizeň. Vlastne nikam inam nemusíte a všetko nakúpite na jednom mieste.

TIP: Zaujíma vás stav slovenskej e-commerce?

O Bonipo.sk

Neutrácajte zbytočne. Naučte sa nakupovať s Bonipo.sk. Projekt sleduje zľavy a výhodné nákupy a na jednom mieste koncentruje nielen prehľadne výpredaje, ale ponúka aj zľavové kódy a zľavové kupóny, či prehľad o doprave zdarma v jednotlivých e-shopoch. Tie sú prehľadne rozdelené podľa segmentov. Kto premýšľa, ten nakupuje pomocou Bonipo. Zistite si na Bonipo.sk, kde sú zľavy a tam nakúpte.