Strešná krytina od slovenského výrobcu vás nesklame

0
82

Pre väčšinu slovenských klimatických oblastní je ideálna šikmá strecha s plechovou krytinou. Hodí sa pre moderné novostavby a aj pre tradičné domy prechádzajúce rekonštrukciou. Patrí taktiež na horské chaty, kde zaistí dostatočnú nosnosť pri väčšom nápore snehu a pri správnom sklone strechy tiež samočistiacu schopnosť. Nekupujete zahraničné plechové strešné krytiny. LAMINA Prešov je tradičný slovenský výrobca kvalitných plechových striech.

LAMINA Prešov odporúča pre strechy plechovú strešnú krytinu CLIP PANEL. Ide o strešnú krytinu s extrémne jednoduchou montážou. Plechové lamely do seba perfektne zapadajú. Stačí ich zaklapnúť bez použitia akéhokoľvek náradia. Jej montáž je preto veľmi rýchla, čo pre investora neznamená len ušetrený čas, ale aj peniaze. Tento lakoplastovaný plech (tiež LPL plech) je vhodný pre sklony striech už od 5°, takže nie je určený len pre strechy s veľkým sklonom.

Strešná krytina od slovenského výrobcu vás nesklame

Práca s CLIP PANELOM, ktorý strešný krytina ponúka, nevyžaduje žiadne odborné a remeselné vzdelanie. Pokiaľ preferujete vlastnú pokládku strešnej krytiny, určite to zvládnete. K podkladu sa pásy prichytia skrutkami s plochou hlavou. Ukotvenie je skryté. Odborníkov si však zavolajte v tom prípade, ak je vaša strecha tvarovo komplikovaná, s úžľabím, strešnými oknami a vikiermi.

Prečo si vybrať strešnú krytinu CLIP PANEL?

Nejde iba o poplastovaný plech, ale o kompletný strešný systém, takže o dokonalú stavebnicu pre vašu strechu. Má veľmi pekný dizajn, pritom univerzálny, hodiaci sa pre novostavby aj rekonštrukcie. Ak nejaká strecha niečo vydrží, tak je to práve táto. Ide tiež o ľahkú strešnú krytinu, ktorá môže byť použitá v podstate na akýkoľvek krov, aj na starší, na chate, ktorý už neodpovedá moderným normám, a statik vám naň ťažké pálené či betónové tašky neodporučí. Veľkou výhodou je user friendly systém montáže, ktorú zvládnete aj ako laik. LAMINA Prešov dáva na túto slovenskú strechu 30 rokov záruku.