Kvalitné fotoplátno do každej izby

0
128

Hľadáte spôsob, ako oživiť vzhľad vášho interiéru? Výborným riešením je fotoplátno. Tento moderný doplnok vynikne na každej stene. Stačí vybrať fotografiu s tým správnym motívom a objednať si.

Prečo práve fotoplátno?

Fotografie na plátne sa postupne stali módnou stálicou. Je to najmä pre mnohorakosť motívov, ktoré máte na výber. Môžete si nechať vyhotoviť kópiu umeleckého diela alebo nádhernej prírodnej scenérie. Na stene sa nádherne vyníma aj svadobná fotografia, momentky vašich detí či niektorá z obľúbených rodinných fotiek. Obraz na stenu tak bude pre vás znamenať viac ako dekoráciu. Foto plátno je navyše oproti papierovej fotografii oveľa zaujímavejšie. Plátno dodá fotke svojou štruktúrou celkom iný rozmer.

Stálosť farieb a kvalita plátna

VytlačFoto.sk ponúka tlač fineART na špeciálnych strojoch, ktoré sú určené na vysokokvalitnú umeleckú tlač. Obraz je vytlačený na kvalitnom 380 g plátne s 80 % obsahom bavlny. Farebná dokonalosť a pestrosť je dosiahnutá využitím až dvanástich farieb, čo zaručuje pokrytie celej farebnej škály. Použité pigmentové farby sú garanciou až 200 ročnej farebnej stálosti. Pestrosť farieb a farebná hĺbka tak budú stále rovnako dokonalé ako v prvý deň. Pre zaručený výsledok je potrebná len kvalitná fotografia. Môže byť spravená digitálnym fotoaparátom alebo mobilom.

Foto plátno môžete pokojne zavesiť aj oproti oknu — použitým farbám neuškodia ani priame slnečné lúče. Foto plátno je natiahnuté na blind ráme, takže si ho môžete okamžite zavesiť na stenu. Jediné, čo budete musieť urobiť, je z času na čas z neho utrieť prach.

Máte radi čiernobiele fotografie? Ani to nebude problém. Fotoplátno bude vytlačené v špeciálnom čiernobielom režime pomocou 4 čiernych atramentov.

Darujte fotoplátno

Fotoplátno je originálnym darčekom aj pre vašich blízkych. Starých rodičov môžete obdarovať obrázkom ich vnúčat. Novomanželia sa iste potešia svadobnej fotografii a deti obrázku ich domáceho miláčika. Fotoplátno sa bude krásne vynímať aj v kancelárii. Navyše dokáže tematicky zladiť viacero miestností.