5 výhod kovových regálov pre jednoduchšie skladovanie rozličných tovarov

0
51
5 výhod kovových regálov pre jednoduchšie skladovanie rozličných tovarov

Už vás nebaví stále presúvať nábytok po dome, len aby ste si vytvorili trochu viac miesta pre vaše veci? Prestaňte sa trestať objemným nábytkom a vymeňte ho za moderné kovové regály.

Tu je päť najväčších výhod, ktoré vám tento profesionálny úložný systém prináša.

1. Kovové regály sú pevné

Ak si myslíte, že zdanlivo krehké kovové regály nie sú také pevné ako klasický nábytok, budete prekvapení. Kovová konštrukcia s množstvom prísad dodáva regálom nielen stabilitu, ale aj pevnosť. Skvelá vec na kovových regáloch okrem pevnosti je, že dokážu uniesť veľkú váhu bez toho, aby sa poškodili.

Veď posúďte sami. V závislosti od výberu modelu, si môžete zvoliť regál s nosnosťou políc až do 1000 kg. Konštrukcia regálu je silná a jednoducho sa udržuje v čistote, čo potvrdzuje aj dlhoročná záruka a certifikácia.

2. Odolné voči poškodeniu vodou

V extrémne vlhkom prostredí, akým je kuchyňa a kúpeľňa, budú drevené police iba hniť a stanú sa rajom pre nebezpečné plesne. Kovové regály z nehrdzavejúcej ocele sú na druhej strane vodotesné a nehrdzavejú, čo z nich robí najhygienickejšiu voľbu  do všetkých miestností.

Ak sa teda chcete vyhnúť nepríjemnostiam s plesňou a koróziou, odstráňte z priestoru uzavreté skrinky a nahraďte ich univerzálnym riešením. Kovový regál od Majster Regál nájdete na https://www.majster-regal.sk/

Aj vďaka tomuto úložnému systému bude vaša domácnosť vzdušnejšia a otvorenejšia a priestrannosť políc zvýši dostupnosť všetkého, čo pre svoje pohodlie v danom priestore potrebujete.

3. Veľmi dobre šetria priestor

Ak bývate v malom byte, boj s dostupným úložným priestorom nie je jednoduchý. To však neznamená, že nemáte iné možnosti. Do kovových regálov uložíte všetko potrebné a pritom nezaberiete podlahovú plochu, čím zasa získate viac miesta na základné kusy nábytku, ako sú stoličky, sedačky alebo stoly.

Okrem toho si môžete vybrať aj rohové kovové regály, vďaka ktorým je využitie priestoru maximálne. Otvorená povaha kovových regálov je štýlová, zväčšuje priestor a využíva cenné metre štvorcové vašej nehnuteľnosti.

4. Nestarnú

Kovové regály majú tiež výhodu v tom, že sú odolné voči extrémnym teplotným zmenám, ako aj vlhkosti. Zatiaľ čo iné formy úložných nábytkových zostáv by časom splesniveli, hnili alebo sa poškodili, oceľové regály sú odolné a vydržia celý život. Povrchové úpravy oceľových regálov odolné voči korózii nepoznajú hrdzu a oxidáciu, takže vaše výrobky zostanú nedotknuté.

5. Chránia pred poškodením každý tovar

Nielen samotné konštrukcie, ale aj tovar a veci, ktoré na policiach skladujete, môžu vplyvom okolitých podmienok podliehať skaze. Skladovanie produktov priamo na podlahe môže viesť k poškodeniu vlhkosťou, hnilobou a plesňou. S kovovými regálmi si môžete byť istí, že je váš cenný inventár  chránený voči všetkým týmto a iným negatívnym vplyvom.

Vďaka sile materiálu použitého pri výrobe a dokonale premyslenej konštrukcii si môžete byť istí, že regály nespadnú alebo sa nezrútia, bez ohľadu na akékoľvek nakladanie alebo vykladanie veľkých predmetov. Samozrejme, optimálne rozloženie stabilite len prospieva. Prichytením regálov k stene a výberom správnej nosnosti políc si však môžete jednoduché skladovanie poistiť ešte viac.

Zdroj obrázkov: www.majster-regal.sk