Zima sa blíži, zahrejte sa mikroplyšom

0
55
Zima sa blíži, zahrejte sa mikroplyšom
Zima sa blíži, zahrejte sa mikroplyšom

Hľadáte hrejivú posteľnú bielizeň na zimu alebo deku, ktorá vás zahreje po únavnom dni v práci? Máme pre vás riešenie, ktoré si nevyžaduje takmer žiadnu starostlivosť, dobre drží svoje farby a navyše je príjemné na dotyk. Hovoríme o mikroplyšovom bytovom textile, ktorého čas práve prichádza.

Spálňa a mikroplyš idú k sebe

Pokojná noc aj pri mínusových teplotách vonku je pre mikroplyš samozrejmosťou. Mikroplyšové obliečky príjemne hrejú, sú hebké a zo širokej ponuky ich vzorov si vyberie každý. Obliečku je vždy vhodné zladiť s plachtou, aby vzhľad postele pekne doplnil zvyšok spálne. Aj v tomto prípade odporúčame mikroplyšové plachty, ktoré v sebe neudržiavajú alergény či škodcov a dokážu absorbovať veľké množstvo tekutín.

Foto:mikroplysova_plachta.jpg

Pri výbere posteľnej bielizne by ste nemali zabudnúť ani na vankúše, ktoré sú pre pohodlný spánok zásadné. Opäť vám pri výbere radíme brať do úvahy najmä farby a vzory. Správne farebné kombinácie dokážu oživiť aj fádnu či celkom obyčajnú miestnosť. Obliečky na vankúš z mikroplyšu sú zároveň dostupné aj vo variantoch pre dekoračné vankúše, takže nimi môžete dať celej domácnosti nový nádych.

Náš TIP:

Ušetrite si prácu pri kombinovaní správnych motívov. Vyberajte súpravy obliečok na postele a vankúše, ktoré spolu dokonalo ladia.

Huňatá deka pre každého člena rodiny

Oddych na gauči alebo na kresle občas zláka každého z nás. Niekto si tento čas užije so šálkou čaju, iný zase s pohárom dobrého vína. Práve v týchto chvíľach prídu vhod hebké deky, ktoré pohladia a uvoľnia napätú myseľ. Vďaka zimnému obdobiu a sychravému počasiu majú zelenú aj deky s baránkom, ktoré si vás pritúlia a zároveň ihneď zahrejú.

Dni sú čoraz chladnejšie a onedlho nám zaklope na dvere zima. Spríjemnite si spánok či leňošenie na pohovke bytovým textilom z mikroplyšu. Deky alebo obliečky z tejto tkaniny príjemne hrejú, nevyžadujú takmer žiadnu starostlivosť a pýšia sa svojou dlhou životnosťou.