TOP 5 najhorších typov fotiek tejto generácie

0
989
Držka

Všetci ich poznáme. Prevažne dievčatá sa snažia upútať vašu pozornosť rôznymi gestami, pózami a popismi k fotke len aby získali čo najviac likeov a cítili sa strašne populárne. Dnes sme si pripravili TOP 5 najhorších typov fotiek, ktoré môžete vidieť na sociálnych sieťach a ktoré vám dvíhajú tlak.

Na kačku
Nepochopiteľne v dnešnej dobe všetky dievčatá na fotke majú našpúlené pery. Prečo, to vám netušíme povedať. Možno si myslia, že byť kačkou je dobré. Alebo len prepočuli, že majú byť kočky a počuli kačky a preto takzvaný duckface už niekoľko rokov prežíva svoj boom. Mnohokrát pridajú aj vytrčené prsia, ktoré im ešte ani nestihli narásť a tvária sa ako skúsené ženy.

Mier s vami
Ďalším gestom je obľúbený peace. Bohužiaľ veľakrát ho používajú ešte malé dievčatká, nevediac čo dokopy toto gesto znamená. A slovo tobôž nie. Ďalším extrémom oproti mieru je zas vztýčený prostredník, ktorý používajú s obľubou všetci čo si myslia, že je trendy byť strašne drsný. Bohužiaľ, dnes to už vyznie skôr trápne.

Kozmetika, vaňa a slečna
Dnes už nie je ničím výnimočným, že poznáme všetky kúpeľne svojich priateľov. Bohužiaľ nie z návštev, ale z fotiek. Tento väčšinou malý priestor je veľmi populárnym miestom, kde vznikne neskutočné množstvo fotiek. Bohužiaľ, koľkokrát nevidíme iba dievčatá pripravujúce sa na párty, ale dievčatá, ktoré iba potrebujú vidieť ako vyzerajú a pri tom sa hneď aj cvaknú a zdieľajú tieto fotky ďalej.

Partyhard
Predstavíte si pod tým pojmom veľa ľudí, nejaký alkohol a hudbu? Bohužiaľ, terajšia mládež sa zíde v hojnom počte- dva či tri kusy a vyfotia sa s poloprázdnou fľaškou, rukou hore či akože papparazi fotkou, ktorú niekde na ich „veľkej“ party „náhodou“ zvečnil.

Zrkadlá
Tentokrát nemáme na mysli ten horor. Aj keď niekedy to doslova horor je. Dievčatá, otočené s fotoaparátom smerom k zrkadlu. V tom horšom prípade dokonca s mobilom. V tom najhoršom prípade vidieť špinavé zrkadlo viac ako človeka, čo chcel byť vlastne na fotke. Najhoršou kombináciou je však, keď spojíte zrkadlo, slečnu a špúlenie pier. Túto kombináciu, bohužiaľ, vidíme dennodenne aspoň u jedného priateľa.