Pracovné ponuky od Manuvia

0
291

Hovorí sa: „Kto chce pracovať, ten si prácu nájde.” Nie je to však vždy pravda. Pre mnohých ľudí nie je práca iba existenciálnou záležitosťou. Chcú sa v nej cítiť dobre, mať vhodné podmienky, aby ju dokázali robiť čo najlepšie a zároveň mať dostatočnú finančnú motiváciu, aby dokázali ráno vstať z postele a vydať zo seba maximum. Pracovné ponuky z Úradu práce nemusia osloviť každého. Niekto hľadá prácu na základe výšky ponúkanej mzdy, niekto túži po tom, aby sa nemusel každý deň stresovať, iní uprednostňujú stabilitu. Ako však nájsť presne to, čo potrebujete? Jednou z možností je preskákať viacero pozícií, aby ste zistili, kde sa cítite najviac “ako ryba vo vode”, ďalšou je nadviazať spoluprácu s personálnou agentúrou a ušetriť tak značné množstvo vášho času. Ako však takáto spolupráca prebieha?

Prvým krokom k vysnívanej profesii je dať o sebe vedieť. Ak o prácu nepožiadate, nikto vám ju sám od seba neponúkne. Chce to často dávku trpezlivosti a prehľad o tom, čo vám súčasný pracovný trh ponúka. Hľadať zamestnanie na internete je časovo náročné a po pár hodinách aj poriadne ubíjajúce. Aj to je dôvod, prečo sa stále viac ľudí obzerá po skúsenej a dôveryhodnej personálnej agentúre, ktorá by vyriešila túto situáciu za nich. Ako teda na to?

V prvom rade pošlite agentúre svoj životopis.Vaše doterajšie skúsenosti a predstavy o novom zamestnaní sú pri hľadaní práce kľúčové. Následne sa dozviete, ktoré pozície by boli pre vás ideálne. Ak máte nejaké otázky, pýtajte sa. Nikto učený z neba nespadol a  nová práca je pre všetkých zo začiatku jednou veľkou neznámou. Personálna agentúra je tu však na to, aby vám všetko vysvetlila a našla vám miesto, s ktorým budete spokojní. Ak má totiž zamestnanec v práci optimálne podmienky, odrazí sa to aj na jeho výstupoch.

Jednou z takýchto agentúr je práve Manuvia. Zameriava sa na 3 hlavné sektory, a to automobilová výroba, logistika a elektrotechnická výroba. V rámci náboru zamestnancov dosiahli pozoruhodné výsledky a ich popularita stále rastie. Pod touto značkou sa totiž skrývajú 4 silné personálne agentúry, ktorým sa podarilo naplniť už viac ako 100 000 pracovných pozícií. Nie je však všetko iba o číslach.

Naším najväčším úspechom je spokojný zamestnanec, či už pracuje na Slovensku alebo v zahraničí. Ku každému z nich sa snažíme pristupovať individuálne a pochopiť, čo od novej práce naozaj očakáva.”

Hľadanie zamestnania je občas zdĺhavý a stresujúci proces, preto je veľkou výhodou, že v Manuvii pracujú naozaj rýchlo a každému záujemcovi pošlú odpoveď do 24 hodín. Táto doba je potrebná na to, aby váš životopis posúdil skúsený náborár, vyhľadal vám vhodné miesto a spracoval všetky dostupné informácie. Týmto sa však práca agentúry nekončí.

 „Náš záujem o vás pokračuje aj naďalej. Naším štandardom je skúsený koordinátor, ktorý je vám k dispozícii 24 hodín denne. Je to človek, na ktorého sa môžete v prípade potreby obrátiť.”

Úlohou koordinátora je zabezpečiť, aby váš nástup do práce prebehol rýchlo a hladko. Pri väčších projektoch so zahraničnými zamestnancami vám Manuvia zabezpečí napríklad aj dopravu, ubytovanie či vysvetlí všetko potrebné – ako sa do novej práce dostanete, čo všetko potrebujete pred nástupom vedieť, kde sa máte hlásiť atď.

Proces hľadania práce nemusí znamenať stres ani zbytočné obavy. V našej agentúre sa postaráme o to, aby ste našli zamestnanie, v ktorom uplatníte vaše doterajšie skúsenosti a  zároveň získate aj adekvátne a férové finančné ohodnotenie.”

Viac o Manuvii nájdete na ich stránke https://manuvia.sk/, kde si môžete prečítať aj zaujímavé články o tom, ako sa uplatniť na trhu práce, či obzrieť si aktuálne pracovné ponuky z oblasti priemyslu, výroby a logistiky.