Poznáte najlepšie vône pre mladé ženy?

0
702
Poznáte najlepšie vône pre mladé ženy?

Používaný parfum by mal vystihovať črty našej osobnosti. Preto sa výber vhodnej vône líši nielen podľa pohlavia, ale aj podľa veku. Aké dámske parfémy budú najlepšou voľbou pre teenagerky a mladé ženy? To sa dozviete v nasledujúcom článku.

Najkrajšie dámske parfémy pre dievčatá

Mladosť, krása, spontánnosť a sviežosť spolu s množstvom energie — práve tieto vlastnosti by mal vyzdvihnúť aj parfum. Po ktorom siahnuť, aby vystihol práve vašu osobnosť? Vybrať si môžete ľahké kvetinovo-ovocné, citrusové ale aj sladšie vône. Top dámske vône, ktoré vás iste oslovia, sme pre vás vybrali aj my.

Pre dievča, ktoré sladko vonia

Láska dievčat k sladkej čokoláde nie je ničím neznámym. Vedeli ste, že keď si do úst vložíte kocku čokolády, vaše telo začína uvoľňovať hormón serotonín? Tento hormón stojí za pocitmi dobrej nálady. Náladu môžete podporiť aj vhodným parfumom. Sladký dámsky parfém s tónmi kakaa doplnený o vôňu ovocia a kvetov si vás iste celkom získa svojou jedinečnosťou.

Najlepšie dámske parfémy s kvetinovými tónmi

Kvety, ovocie, ľahkosť a sviežosť v sebe skrýva dámsky parfém s jazmínom a červeným korením. Toto unikátne spojenie sa začína hneď po nanesení rozvíjať do tónov citrónu a mäty, ktoré vás úžasne osviežia. Základ z virgínskeho cédra, hrejivého labdanumu a sladkosti cukru zjemní jeho čaro a dodá mu dlhotrvajúcu výdrž. Tento ľahký, elegantný môžete používať na každý deň.

Svieže vône nielen na šport

Tešíte sa na celodenný výlet alebo sa vám nechce vstávať do školy? Pri každej príležitosti vás do nového dňa nabudia svieže dámske parfémy. Zobuďte sa ráno s očakávaním nového dňa spolu s citrusovými, chladivými tónmi bergamotu a tónmi listov ríbezlí. Súlad s vôňou kaktusu, orchidei, cédru, ambry a vanilky v sebe skrýva parfum, ktorý vystihuje plnosť mladistvej energie.

Vône pre mladých, ktorým neodoláte

Citrón, grep, pomaranč a iné citrusové vône vyvolávajú pocit sviežosti, ktorý nekončí. Oslovili aj vás? Potom vám najlepšie ulahodí ich majstrovské spojenie. Vyberte si dámsky parfém, v ktorom nájdete všetky tieto zložky. Okrem citrusových tónov sa v ňom skrývajú aj lahodné ovocné vône jahody, broskyne a jablka. Obohatený o jemnosť typicky ženskej ruže a jazmínu spolu so sladkým karamelom a vanilkou môžete tento parfum používať pri každej príležitosti.

Poslednou kráskou, ktorá sa nám dnes predstaví, je citrusovo-kvetinová vôňa s tahitskou vanilkou. Tento originálny dámsky parfém v sebe ukrýva silu sviežeho bergamotu, jemnosť pomarančových kvetov a ľalie. Dodá vám odvahu a novú charizmu, ktoré vás naplnia energiou a sebadôverou na zdolanie každej výzvy.