TOP 5 parfumov preňho

0
102

Výber dobrého parfumu je citlivá téma. Práve parfum totiž definuje vašu osobnosť a výrazným spôsobom vplýva na to, ako vás vníma okolitý svet. V tomto článku vám predstavíme TOP 5 pánskych parfumov na rok 2020.

Výber najlepších parfumov je síce vysoko subjektívna záležitosť, každý máme iné čuchové vnímanie, a teda každému vonia niečo iné. Predsa len však existujú kritériá, ako porovnať a vybrať najlepšie parfumy. Základom každého dobrého parfumu je v prvom rade dlhý vývoj, vďaka ktorému je vôňa špeciálne „namiešaná“, aby bola citeľná, no nie rušivá. Niektorí výrobcovia túto neľahkú úlohu nezvládajú, iní ju zvládajú bravúrne. Práve od výrobcov druhej spomínanej skupiny pochádza TOP 5 parfumov roka 2020.

Lacoste Essential

Výnimočne voňavá esencia, alebo esenciálny prvok výbavy každého muža? Oboje už roky prináša značka Lacoste. Jej Essential je jedným z najlepších parfumov, ktoré si v roku 2020 môžete kúpiť. Tú vôňu si zamiluje jednoducho každý.

Hugo Boss Bottled

Parfumy Hugo Boss už odjakživa patria medzi to najlepšie, čo sa na trhu s parfumami dá zohnať. Hugo Boss Bottled je len živým dôkazom, ako má perfektný parfum vyzerať. A to nielen po stránke samotnej vône, ale aj fľašky, v ktorej je zabalený, ktorej exkluzivita rozhodne nechýba!

Versace Eros

K najlepším parfumom roka 2020 sa nepochybne radí aj exkluzívna toaletná voda Versace Eros. Dokonale vyladená vôňa vás bude skvele reprezentovať kdekoľvek sa ocitnete.

Armani Acqua di Giò

Už prvý pohľad na fľašku parfumu Armani Acqua di Giò naznačí, že v balení sa bude nachádzať niečo skutočne výnimočné. Jeho unikátna vôňa dodá tú správnu dávku šmrncu a charakteru každému mužovi.

Paco Rabanne 1 Million

Náš zoznam TOP 5 parfumov na rok 2020 uzatvárame exkluzívnym Paco Rabanne 1 Million, ktorý sa rozhodne oplatí vyskúšať!

Veríme, že z nášho zoznamu si aj vy vyberiete svojho favorita. Za výhodnú cenu si ho môžete objednať online, v e-shope Notino.sk.