Rozmýšľate už, kde zahájite novú lyžiarsku sezónu?

0
55
Rozmýšľate už, kde zahájite novú lyžiarsku sezónu?

Ešte máme síce jeseň a mnohí nad zimou zatiaľ nerozmýšľajú, neplatí to zďaleka pre všetkých. Ak patríte k milovníkom lyžovania, určite už netrpezlivo odpočítavate dni do predpokladaného začiatku lyžiarskej sezóny.

V Tatranskej Lomnici nájdete zjazdovky pre každého

A už viete, kde absolvujete prvú lyžovačku tejto sezóny? Ak by sme vám mali dať odporúčanie, tak prečo nezačať sezónu vo veľkom štýle a užiť si lyžovanie v Tatrách? Vysoké Tatry totižto nie sú len rajom pre turistov, ale aj pre lyžiarov.

Vysoké Tatry sa môžu popýšiť najdlhšou, najstrmejšou a najvyššie položenou zjazdovkou na Slovensku. Začína v Lomnickom sedle vo výške až 2190 m.n.m. a odtiaľ si môžete užiť skvelú jazdu až do Tatranskej Lomnice. Prekonáte tak prevýšenie až 1300 m. Ak máte radi adrenalín, táto zjazdovka je pre vás ako stvorená.

Samozrejme, Vysoké Tatry a ani samotná Tatranská Lomnica nie je len o tejto jednej výnimočnej zjazdovke. Tatranská Lomnica ponúka celkovo 12 zjazdoviek rôznej obtiažnosti a tak si tu na svoje prídu deti a začiatočníci a rovnako aj skúsení lyžiari.

Ani hľadanie vhodného ubytovania nebude problém

Dovolíme si povedať, že každého milovníka lyžovania sme aspoň trochu navnadili na lyžovanie v Tatranskej Lomnici. Tým pádom ešte ostáva rezervovať si v Tatranskej Lomnici ubytovanie. Nemusíte sa báť, že by ste nenašli niečo vhodné, o dobré ubytovanie nie je v Tatranskej Lomnici núdza.

Množstvo ubytovacích kapacít sa týka aj rodín, či väčších skupín, keďže v Tatranskej Lomnici nájdete okrem hotelových izieb aj veľký výber rôznych apartmánov, v ktorých sa môže ubytovať aj viac ľudí spoločne. Samozrejme, počas top sezóny musíte počítať so záujmom ďalších návštevníkov, takže ak plánujete lyžovačku počas tradične obľúbených termínov (obzvlášť počas školských prázdnin), je dobré si rezervovať ubytovanie čo najskôr.

 

 

Zdroj obrázka: Autor: Arthur-studio10 / Shutterstock.com