Postavte si na záhrade záhradný pavilón a urobte si garden party

0
144

Máte radi spoločnosť a chvíle, kedy to u vás doma žije? Ak máte záhradu, presuňte svoje party na ňu, budú ešte efektnejšie. A čo k tomu potrebujete? Strechu nad hlavou aj na záhrade.

Party pod šírim nebom je úžasná. Bez zázemia, ktoré vás ale ochráni pred prípadnou nepriazňou počasia, sa ale neobídete. Budovať však drahé zastrešené pergoly nemusíte. Veď často si nimi nechceme zastavať trávnik, či trebárs nebývame vo vlastnostnom a nechceme tak zbytočne investovať. Ideálnym riešením sú klasické nožnicové stany. Ich pekný vzhľad aj praktickosť vás určite milo prekvapia.

Mobilný záhradný pavilón sa hodí nielen na zmienené garden party

Postaviť si na záhrade mobilný záhradný pavilón sa hodí pri rodinných oslavách, návštevách kamarátov, ale aj vo chvíli kedy sa na záhradu rozhodnete presťahovať home office. Aké máte možnosti? Tých je skutočne mnoho. Vybrať si môžete oceľovú či hliníkovú konštrukciu. Tá je ľahšia a hlavne pri väčších stanoch umožňuje jednoduchšiu manipuláciu.

Ďalšou možnosťou voľby sú rozmery. Záhradný stan môže mať veľkosť až 6×3 m, teda až 18 m2, ale ani to nie je finálny rozmer. Stany sa totiž dajú navzájom spojovať do väčších celkov. Strecha je nepremokavá, či si ponecháte bočné steny, alebo nie, záleží len na vás.

Nakoniec máte aj možnosť výberu farby. Expodom.sk ponúka niekoľko farieb party stanov, takže si vyberiete podľa svojich preferencií, alebo podľa farebného ladenia akcie, ktorú organizujete.

Praktické záhradné stany Expodom.sk

Stany od Expodom.sk majú nožnicovú konštrukciu, vďaka ktorej ich jednoducho postavíte a zložíte. Zvládnuť sa to dá aj v jednej osobe. Stany sa tiež jednoducho transportujú v obyčajnom osobnom automobile. Pokiaľ sa vám na nožnicovom stane čokoľvek poškodí, Expodom.sk dodáva taktiež náhradné diely. Akúkoľvek časť tak jednoducho vymeníte. Záhradné stany vám preto budú dobre slúžiť po dlhé roky.