Organic Pharmacy

0
573

Každý sa bojí starnutia a toho aký to bude mať na nás vplyv, ako budeme vyzerať a podobne. Všetci poznáme niekoho, kto vyzerá výborne na svoj vek, ale aké je jeho tajomstvo? Gény? Chirurgia? Diéta? Starnutie je prirodzeným procesom, ktorému sa nedá vyhnúť, ale je toho viacej, čo môžeme urobiť na spomalenie viditeľných známok starnutia. Tieto kroky sa dajú ľahko začleniť do vašej každodennej starostlivosti o vašu pleť.

Naša pleť skutočne začína starnúť od dovŕšenia 25 rokov a vyskytuje sa vďaka kombinácii faktorov, ktoré zahŕňajú interné zmeny aj vonkajšie faktory životného štýlu. Ako starneme, kolagénové a elastínové proteíny a ich funkčnosť, ktorou je akési vytvorenie vnútornej podkožnej siete, ktorá pomáha našej pokožke zostať silnou, pevnou a pružnou, začínajú slabnúť a vďaka tomu si všímame prehlbovanie pokožky a vznik vrások.

Náš životný štýl zohráva obrovskú úlohu pri urýchlení vyčerpania tejto prirodzenej podkožnej sieti. Fajčenie, konzumácia príliš veľa cukru, nedostatok spánku a stres sú príčinou narušenia produkcie kolagénu. Žiť zdravší a pozitívnejší život vám pomôže udržať vašu pokožku bezstarostnú, ale najprv musíte pochopiť, čo vaša pleť potrebuje a prečo.

So zdanlivo nekonečnými prostriedkami proti starnutiu, z ktorých si môžete vyberať a množstvom  niekedy protichodného poradenstva týkajúceho sa životného štýlu, kozmetiky a starostlivosti o pleť, môže byť ťažké vedieť, čo je najlepšie, pokiaľ ide o starostlivosť o vašu pokožku a omladenie pleti. Práve za týmto účelom vznikla Organic Pharmacy.

Organic Pharmacy je inovatívna koncepcia využívajúca technológiu 21. storočia a výskum zameraný na poskytovanie luxusných organických a účinných produktov, ako aj homeopatických liekov a kúpeľov s liečebnými procedúrami. Organic Pharmacy bola vytvorená za účelom uzdravovať myseľ, telo a pleť holistickým spôsobom. Ide o prírodnú kozmetiku miešanú a vytvorenú pre špecifické potreby zákazníkov. Obsahuje špeciálne prísady, ktoré sú organické a ekologické. Pri miešaní a vytváraní tejto kozmetiky sa používajú extrakty s množstva organických liečivých bylín. Takže účinky prírodnej kozmetiky sú prospešné pre vašu pokožku a zároveň aj zdravie.