Máte stres zo sťahovania? Obráťte sa na firmu

0
66
Máte stres zo sťahovania? Obráťte sa na firmu

Čaká vás sťahovanie a neviete, kde vám hlava stojí? Sťahovanie plné nadšenia z nového bývania sa môže zmeniť na nočnú moru, ak na niečo zabudnete alebo sťahovanie nenaplánujete do detailov. Vymeniť bývanie za nové nemusí byť stresujúce, keď sa obrátite na firmu.

Sťahovanie bez rizík a stresu

Sťahovanie je niekedy stresujúce a niekedy dokonca rizikové. Možno si ani neuvedomujete, čo všetko sa môže počas sťahovania pokaziť. Je síce pekné sa spoliehať na rodinu a kamarátov, ktorí vám sľúbili, že v deň D budú pomáhať, ale niekedy organizácia zlyhá. Svojpomocné sťahovanie často stroskotá na tom, že známy nepríde s nákladným vozidlom. Kamaráti ochorejú. Škatule, do ktorých ste zbalili krehké veci sa roztrhnú a s novou sedacou súpravou sa nedokážete dostať cez schodisko. Pri sťahovaní vo vlastnej réžii môžete zabudnúť na drobnosti, ktoré celý proces predĺžia a často aj predražia.

Po prečítaní predchádzajúcich riadkov vás chytila panika? Mali by ste vedieť, že existuje možnosť, ako sa všetkým uvedeným rizikám vyhnúť. Stačí, aby ste si najali sťahovaciu firmu. Sťahovanie domácností s pomocou profesionálov zvládnete s úsmevom na tvári a vyloženými nohami na kresle, ktoré spolu s vami sťahováci odnesú do nového domu.

Užite si všetky výhody služieb sťahovania

Oplatí sa vám platiť sťahovaciu firmu? Dokážete sa s ňou dohodnúť na podrobnostiach? Čo všetko môže sťahovacia firma spraviť za vás?

Finančná stránka

Sťahovacie firmy ponúkajú celé balíčky služieb, ktoré vás pri platbe za kompletnú ponuku vyjdú naozaj výhodne. Dajte si vopred vypracovať cenovú kalkuláciu aj so zmluvou. Zmluva vám zaručí, že firma na sto percent príde a spraví si svoju robotu na vysokej úrovni. Renomované sťahovacie firmy sú poistené voči škodám, takže sa o drahý televízor nemusíte obávať. Ak napriek tomu nechcete využiť balíček služieb, môžete si od firmy prenajať len nákladné vozidlo alebo sťahovacie taxi.

Komplexné služby

So sťahovacou firmou sa iste dohodnete. Vyberte si niektorú zo služieb z ich cenníka a dokonca aj špecifické služby. Sťahovacie firmy sú vskutku flexibilné a dokážu presťahovať celú domácnosť i celú firmu. Zväčša poskytujú služby prepravy a prácu skúsených zamestnancov. Väčšie firmy sa postarajú aj o demontáž a montáž nábytku, balenie drobností do škatúľ alebo vypracú starý nábytok.