Kancelárie na prenájom v centre Bratislavy a pritom neobmedzia váš rozpočet. Rezervujte si ju jednu aj vy.

0
58
Kancelárie na prenájom v centre Bratislavy a pritom neobmedzia váš rozpočet. Rezervujte si ju jednu aj vy.
Kancelárie na prenájom v centre Bratislavy a pritom neobmedzia váš rozpočet. Rezervujte si ju jednu aj vy.

Kancelárie na prenájom v centre Bratislavy si nemohol dovoliť každý, no dnes je to inak. Zoznámte sa s výhodnými kanceláriami v Nivy Tower, ktoré vás očaria na prvý pohľad.

Ste unavení z neustáleho hľadania novej kancelárie, ktorá bude mať skvelú polohu napríklad blízko autobusovej stanice? No na druhú stranu nechcete platiť ultra vysoký nájom? Coworking Bratislava vám ponúka skvelé riešenie.

Jedinečné priestory s výnimočným vybavením

Coworking je miesto, kde by mal váš biznis rásť, tým správnym smerom. A preto sú všetky priestory vyberané starostlivo a lokality, kde bude vaša budúca vysnívaná kancelária sú situované tak, aby boli čo najzaujímavejšie pre všetkých užívateľov.

Ak si pre vaše podnikanie vyberiete práve HubHub, môžete si byť istí, že sa dostanete k priestorom, ktoré disponujú tými najmodernejšími technológiami. Okrem moderných technológií tu na vás čaká aj nadčasový interiérový dizajn, ktorý je tvorený s pomocou renomovaných architektov. Vďaka lokálnym architektom si tak môžete byť istí, že priestory tak spĺňajú špecifiká, na ktoré ste zvyknutí. Vaše veľké očakávania naplní dokonalé vybavenie, skvelé služby a pocit domova, v ktorom sa vám bude skvele pracovať.

Unikátna poloha v centre Bratislavy

Pokiaľ hľadáte kancelárie na prenájom, ktoré sú výnimočné svojou polohou, potom ste našli to správne. Coworking HubHub je umiestnený v najvyššej budove na Slovensku. Nivy Tower sú špecifické svojím umiestnením v úplne novom biznis centre, ktoré vzniklo ako súčasť autobusovej stanice v úplnom centre Bratislavy.

Táto architektonická dominanta poskytuje tu najlepšiu polohu, ako si v centre Bratislavy môžete želať. Vďaka tomu, že sa nachádzate v centre dopravného uzla, vaši klienti nebudú mať problém vašu kanceláriu objaviť. Na druhú stranu, ak sa vy rozhodnete cestovať niekam mimo Bratislavu, máte to na autobusovú stanicu na skok a nemusíte riešiť žiadne zložité presuny, ktoré by vás oberali o čas.

Mimo úžasnej lokácie robí dobrý dojem aj celkový dizajn budovy. Tak ako coworking aj celý priestor pôsobí veľmi inovatívne a moderne. V tomto priestore sa biznis rozrastá aj sám. A pri dôležitých pracovných stretnutiach sa nemusíte báť zlého prvého dojmu, ktorý by mohol nastať v neudržiavanej kancelárii.

Iné výhody, ktoré coworking poskytuje

Lokalita však nie je jediným základom úspechu a toho si je coworking HubHub vedomý. Aby ste vy mohli pracovať na vašich úspechov, čaká vás tu motivačná atmosféra. Prosredie, ktoré vás odbremení od zbytočných starostí, ktoré by ste pri normálnej kancelárii museli riešiť. To znamená, že vás tu dvadsaťštyri hodín denne čaká perfektné internetové pripojenie. V tlačiarni nikdy nebude chýbať toner ani papier a naviac vás prebudí aj vôňa čerstvej kávy, ktorá priestorom rozvoniava.

Coworking Bratislava netvorí len samostatný priestor, ale hlavne komunita ľudí. Jednotliví členovia HubHub tvoria jednu veľkú hubiu rodinu a navzájom sú si inšpiráciou a motiváciou. Vymieňajú si medzi sebou dôležité know how, pretože zameranie HubHubákov je naozaj rôznorodé.

Aby ste si svoje vedomosti mohli rozširovať a obohacovať, pravidelne v coworkingu nájdete zaujímavé workshopy a eventy. Okrem toho, že sa naučíte nové veci, ktoré sa vám môžu zísť pri rozširovaní svojho biznisu, spoznávate zaujímavých ľudí.

Nebojte sa vyskúšať prostredie coworkingu, ktorý HubHub do Bratislavy priniesol. Ponúka vám široké možnosti ako jeho priestory využívať. Môžete si prenajať vlastné kancelárie, využívať zdieľané priestory alebo sa len zúčastňovať workshopov. Výber musíte spraviť samostatne, coworking sa postará o to, aby ste svoje rozhodnutie neoľutovali.