Ako zamestnanci využijú kurz business angličtiny? Tu je 5 spôsobov

0
567

Business angličtina zaistí pracovníkom vo vašej firme výraznejší progres. Zdokonalia svoje jazykové, ale aj odborné schopnosti. A využijú ich v praxi.

Kurz business angličtiny ponúka aj Flagwork – jazyková škola Bratislava. V ktorých oblastiach sa zamestnanci vďaka nemu zlepšia?

1. Efektívna komunikácia

Na kurze business angličtiny sa pracovníci naučia komunikovať účinnejšie. Efektívna komunikácia zahŕňa lepšie riešenie sťažností, slušnú argumentáciu či umenie presvedčiť aj bez osobného kontaktu. Pracovníci potrebujú tieto schopnosti, aby si úspešne plnili pracovné úlohy.

2. Profesionálne vystupovanie

Písomný aj slovný prejav sa dá trénovať čítaním, písaním, nahrávkami, diskusiou či konverzáciou. K správnemu prejavu však patrí aj profesionálne a sebavedomé vystupovanie. Prejav na úrovni ocenia zákazníci, kolegovia aj obchodní partneri.

3. Používanie slov v správnom kontexte

V business angličtine sa významy slov menia podľa kontextu. Ak váš zamestnanec správne určí kontext a použije vhodné odborné výrazy, pôsobí dôveryhodnejšie a dokáže presvedčiť.

4. Etiketa v biznise

Kurz business angličtiny zvýši povedomie pracovníkov o obchodovaní, trendoch a etikete. Pochopia, že stačí dodržať písané a nepísané pravidlá a vzťahy s klientmi aj firmami sa hneď ľahšie upevnia.

5. Stretnutia s partnermi

Aby zamestnanci šírili dobrú povesť vašej firmy, musia vyniknúť na obchodných a pracovných stretnutiach. Či už ide o konzultácie, reporting, alebo dôležité rokovanie. Na kurze business angličtiny sa naučia komunikovať tak, ako si to vyžaduje situácia.