Sklady na prenájom v areály bratislavského letiska: Čo všetko ponúkajú?

0
1010

Premýšľate nad skladom na prenájom v Bratislave? Je dôležité vybrať si také skladovacie priestory, ktoré dajú vášmu podnikaniu zelenú a nebudú ho limitovať, práve naopak. Priestory spoločnosti BTS CARGO & HANGAR SERVICES,  a.s. majú mnoho výhod, ktoré každý obchodník ocení. O ktoré ide?

Poloha, ktorá vaše podnikanie posunie

Voľné skladovacie priestory s rôznym priestorovým riešením nájdete v skvelej strategickej lokalite priamo v areály bratislavského letiska Milana Rastislava Štefánika. Výnimočná je nielen ich poloha s bezproblémovým napojením na diaľnicu, ale aj ich rozmanitosť – na výber máte rôzne riešené varianty. Zháňate menší alebo naopak veľkorysejší priestor? Vybrať si môžete sklad, ktorý bude dokonalo spĺňať požiadavky vašej firmy. Skladovacie priestory spoločnosti BTS CARGO & HANGAR SERVICES,  a.s. ležia v blízkosti nákupných centier a priemyselnej zóny, čo z nich robí mimoriadne zaujímavú ponuku. A ruku na srdce, čo je pri skladovacom priestore dôležité? Optimálna veľkosť, dostupnosť a bezproblémový vjazd. To všetko sklady pri letisku spĺňajú, a ešte omnoho viac!

Ako skladovacie priestory využiť?

Vďaka praktickému umiestneniu v nich môžete zriadiť sklad tovarov, zariadení alebo menšie logistické centrum. Prenajímateľ ponúka aj prispôsobenie skladov ich budúcemu účelu, o ktorom rozhodnete vy. Ak hľadáte priestory, ktoré budú dokonalo spĺňať nároky na veľkosť i strategickú polohu, sú sklady od spoločnosti BTS CARGO & HANGAR SERVICES, a.s., ideálnym riešením pre vaše podnikanie. Šesť budov – šesť možností pre váš biznis  v obklopení zelene a v areáli, ktorý je umiestnený v blízkosti mnohých dôležitých, nielen dopravných uzlov. Jednoducho poloha je to, čo robí zo skladov v areály bratislavského letiska lukratívne miesto pre vaše podnikanie. Vyberte si z ponúkaných skladov taký, ktorý bude spĺňať vaše predstavy o priestore na maximum.