Akú kabelku nosíš, taká si

0
715

Veľké, drobné iba do ruky, s popruhom aj s množstvom vreciek. Aké kabelky uprednostňujete vy, pestrofarebné, vzorované, alebo skôr neutrálne čierne? Veľkosť, farba i typ kabelky, ktorú najčastejšie nosíte, totiž o vás veľa prezrádza. Čo všetko?

Kabelka, kabelka, aká som?

Osobnosť ženy sa odzrkadľuje aj v jej štýle, v tom, čo má rada, čo rada nosí, aké farby sa jej páčia, aj na kabelkách. A tiež vôbec nie je jedno, akým spôsobom kabelku držíme.

Ako to teda je s nami a našimi obľúbenými kabelkami? Čo o nás hovoria?

Veľké verzus malé kabelky

Veľké kabelky nosia predovšetkým najčastejšie mladšie ženy, keďže sa im do nich zmestia aj knihy a učebnice. Rovnako tak väčší typ kabelky uprednostňujú aj praktické a športové typy žien.

Naopak kabelky menšie, iba s malými ušami, ktoré pevne zapadnú pod rameno, sú typické pre vzdelanú ženu na vyššom pracovnom poste. Rebríček vedú manažérky, pre ktoré je menšia čierna či béžová kabelka znakom jej statusu.

Množstvo vreciek, odvážne farby v kontraste s čiernou na kabelkách

Veselé kabelky so strapcami, veľkými sponami, či množstvom vreciek charakterizujú nespútané, dobrodružné ženy, ktoré sa ničoho neboja a rady experimentujú.

Ružovú alebo zelenú kabelku si zasa volia nielen mladšie dievčatá, ktoré sú vtipné, neberú sa príliš vážne, sú priateľské a zábavné. Naopak, tmavšie kabelky s dominanciou čiernej sú zaujímavé pre menej odvážne, nesmelé typy žien, prípadne pre konzervatívne dámy, ktoré nemajú potrebu na seba zbytočne upozorňovať.

Najobľúbenejšie farby kabeliek u nás

Slovenky milujú trendy, krásne dámske prstene, originálne doplnky i módu. Tiež však nepohrdnú ani klasikou, a preto je stále najobľúbenejšou farbou kabeliek nesmrteľná čierna. Milujeme však aj červené, béžové, hnedé a modré kabelky. Čoraz viac sa prikláňame aj ku kabelkám vzorovaným a značkovým, ktoré sú znakom prestíže a jedinečného štýlu.

Aké kabelky milujete vy? A prečo?