TOP 5 právd a postrehov posledných dní: Január 2014

0
662
TOP 5 otázniky

Vo svete, doma aj v spoločnosti sa neustále dejú nové a nové veci. Rozhodli sme sa spustiť celkom novú rubriku, ktorá by sa zaoberala niekoľkými témami posledných dní, či myšlienkami, ktoré nám udreli do očí. Sú to postrehy redakcie a preto ich treba brať s rezervou. Čo nám udrelo do uší a očí za posledných pár dní, či mesiac?

  1. Dzurinda si po páde rozbil hlavu, čo si dal pohárik a chcel si zapáliť cigaretu. “Strašným prípadom alkoholizmu” a zranením sa museli zaoberať azda vúplne šetky médiá. Odsudzujúc ožranstvo tohto politika zabudla polovica novinárov, že jeden pohárik politika a ich vlastné hektolitre mixovaného chlastu sú sakra rozdiel. V čom sa tak veľmi previnil? Že chlastal ešte menej, ako sa na východe bežne chlastá?
  2. Na Facebook názorovej skupine „nevolím FICA“ sú fanúšikovia aj tí, čo ho vo vnútri bránia aj dávno potom, čo zalajkovali niektorý z príspevkov a stránku samotnú. Je jasné, koho budú v tichosti krúžkovať.
  3. Medzi niektorými kandidátmi na prezidenta bol robený prieskum, pýtali sa ich pár významných dátumov a vecí. Pani Mezenská a pán Fischer pohoreli, pretože nevedeli odpovede na niektoré z týchto otázok. Koľko odrazu výsmechov na Facebooku medzi mladými, odrazu koľko odborníkov na históriu, ale v skutočnosti sa práve dnes mnohí Slováci dozvedeli kto napísal hymnu, ako sa volá prezidentský palác a dozvedeli sa aj zopár dôležitých dátumov. Práve tí sa vysmievajú z politických kandidátov, čo odpovede nepoznali, kým nepozreli do kalendára, či skoršie reportáže o strašnom prešľape prezidentských kandidátov na TA3.
  4. Vianoce sú vraj sviatkom pokoja, no delobuchy nám z neho spravili deň, kedy sa boja deti aj domáce zvieratá nepripravenosti na strašnú ranu v podstate kedykoľvek počas dňa. Ďakujem za taký pokoj.
  5. Búrlivého vína sme sa nezbavili. Umelo nafúknutý a až prehnane absurdný scenár prinesie ďalšie diely plné skrytej reklamy a nehorázne hlúpych situácií. Aspoň nám bude opäť jasné, prečo tento kanál ani nezapínať. Alebo ešte lepšie, vôbec nezapínať televízor. Pretože umelo fungujúci domotaný Panelák nie je tiež extra výhrou.

TOP 5 otázniky