TOP 5 hlúpostí na filmovom sexe, a prečo mu neveriť?

0
3751
Filmový sex a hlúposti

Filmový sex je dnes azda v každom filme. V hororoch, v sci-fi, v drámach, no aspoň že v rozprávkach sa mu vyhneme. Je krásne sledovať, keď sa dvaja majú radi, vzrušujúce je sledovať známe herecké hviezdy odhalené viac, ako je bežné, ale hlúpe je brať si príklad a vnímať milostné scény ako inšpiráciu a realitu. Zostavili sme rebríček piatich hlúpostí filmového sexu zaoberajúci sa odlišnosťami od reality.

Krása… radosť pozerať
Filmový sex je vždy nádherný. Výborne nasvietený, najčastejšie z jednej strany, na upravenom mieste v saténových plachtách, či na mäkkej posteli, ktorá je vždy tak veľká, ako je potrebné. Herci vedia kam má siahať ruka, kde čo je, ako toho druhého pohladiť a kedy. V realite v takom prítmí nie je vždy všetko vidieť, nefunguje všetko ľahko, pri pohladeniach tváre môže dôjsť k vypichnutiu oka a pod. Vo filme však nie je väčšinou žiaden problém a pri veľkých filmoch sa dočkáme skrátených scénok. Ak náhodou herci spadnú z postele zaslepení sexom, je to len otrepaná scénka, ktorá má symbolizovať dravosť páriku a pobavenie diváka zároveň.

Všetko ide hladko
Vo filme sa na seba môžu vrhnúť, šialene sa pohybovať, dravo zo seba strhávať šaty, bozkávať sa šialene rýchlo a vešať sa jeden na druhého ako opice. V skutočnosti niečo také len ťažko môže toho druhého vzrušovať. Vyzliekanie nemusí byť tak jednoduché, a vrhanie a rýchle bozkávanie á la šialená krava, je doménou šialených komédií a nie reality. Vo filmoch tiež ide hladko samotné vsunutie niečoho niekam. Nepotrebujú na to ani ruky, ani nič. Herečka je hneď pripravená, nemá žiadne problémy s prípravou a podmienkami tam dole. Aj tu je realita celkom iná. Hladké je vo filmovom sexe aj riešenie ochrany. Nikto sa na ňu často nepýta, nerieši a je akousi samozrejmosťou, ktorú nevidíte a nie je riešená. V reálnom živote ju však človek riešiť musí.

Vyvrcholenie príde len tak
Podľa filmov príde vyvrcholenie ženy len tak, akoby z ničoho, len pohlavným stykom a vlnením na jej tele, či skákaním po jeho tele. Hlúposť. Hoci v jednom romantickom filme muž urobil ženu len pofukovaním kvietku po jej tele, bez jediného dotyku, ide o jednu z najväčších sprostostí filmového sexu. Na vyvrcholenie ženy často nestačí ani pohlavný styk a potrebuje oveľa viac pozornosti muža, no film má v tom jasno a sex predstavuje ako veľmi jednoduchú vec.

Súčasné vyvrcholenie
Vzdychy sa stupňujú, pohyby sú v jednom rytme, obaja sú rovnako spostení a prichádza vyvrcholenie v tom jednom a samom momente. Uau, nádherné. A nemožné. Je to nemožné, pokiaľ nie je jeden z partnerov výnimočný milovník schopný sebakontroly, alebo sa obaja nepoznajú na toľko, aby vedeli kedy ten druhý a kedy „môžem ja“. Niečo také, najmä pre dvoch dovtedy v sexe nepoznaných, je nepravdepodobné.

Ráno bozk, či ďalší sex
Ráno sa jeden z páru zobudí, pobozká toho druhého a prehovorí naň, či dokonca pokračujú v nočných radovánkach. Hlúposť. V jednom filme Mel Gibson trefne poznamenal, že ráno sa človek cíti, akoby sa mu vykadila mačka do úst. Herci vo filmoch s tým nemajú problém, odležané ústa bez rannej hygieny sú problém, ktorým herci netrpia, nepotrebujú na rannú…

zdroj foto: youtube.com