TOP 5 najpredávanejších počítačových a konzolových hier leta 2013

0
836
The Last of Us, PS3

V spolupráci s jedným internetovým obchodom s počítačovými hrami sme pripravili zoznam najžiadanejších a tým pádom najpredávanejších hier. Ak ste si mysleli, že hry sa predávajú najviac pred Vianocami, nie je to celkom tak. Dobrému predaju sa tešia aj úplné novinky pokojne aj na jar, prípadne kvalitné hry aj napríklad pred prázdninami. Zaujímavosťou je, že v TOP 5 sú hneď dva datadisky k The Sims 3.

5. PC The Sims 3: Študentský život (Limitovaná edícia)
Ďalší dodatok do základnej hry The Sims 3 prináša bohaté vylepšenie hry, nové herné prostredie študentských internátov s ich vybavením, možnosťami zábavy, vzdelávania, školských povinností, ale aj možnosťami rozvíjania svojich schopností nie len v školskom labáku, ale aj improvizovanom labáku niekde v klube šprtov. Študentský život je na trhu už od jari a stále ide o populárny titul.

Popis a eshop

4. PC The Elder Scrolls V: Skyrim CZ (Legendary Edition)
Elder Scrolls je vo svete počítačových hier pojem sám o sebe. Diela Bethesda Softworks nadchli už niekoľko krát, najmä z tejto série. Ponúkajú bohatý herný svet, rozsiahle RPG a slušnú hrateľnosť. Pridajme si k tomu ešte edíciu nazvanú Legendary a samozrejme, že je o niečo viac lákavejšia.

Popis a eshop

3. PC Company of Heroes 2 + DLC
Akčné, vojenské a strategické hry majú úspech počas celého roka. Company of Heroes 2 je právom obľúbenou hrou, keďže po nej siahli mnohí milovníci vymenovaných žánrov aj v našom okolí a ponúka výnimočnú grafiku s premyslenou hrateľnosťou. Len tak ďalej

Popis a eshop

2. PC The Sims 3: Tropický raj (Limitovaná edícia)
Datadisk, ktorý potrebuje základnú hru, do hry pridáva množstvo doplnkov, ako plážový dom, objavovanie podmorského sveta, pokladov, rôzne práce spojené s morom, práca v hoteloch, ako aj veľké množstvo zábavy. Je leto, tak prečo sa divými predajnosti Tropický raj?

Popis a eshop

1. PS3 The Last of Us CZ
Úžasné zasadenie hry, ktoré už čiastočne poznáme z pár známych filmov, hráča dostáva do divočinou a opustenosťou zahaleného polorozpadnutého New Yorku. Najpredávanejšou hrou je The Last of Us, zároveň jedinou Playstation 3 hrou v celom TOP.

Popis a eshop