TOP 5 najefektívnejších podôb veľkoformátovej reklamnej tlače

0
161

Investovať do offline reklamy sa oplatí! Vopred je však dobré poznať jej najefektívnejšie podoby, ktoré zaručene fungujú. Týchto 5 sa oplatí zaradiť do užšieho výberu!

Predtým, ako sa pozrieme na jednotlivé podoby veľkoformátovej tlače, je dobré spomenúť, že ceny za rozličné formy offline reklamy medziročne poklesli. Ak ste teda menšia firma alebo podnikateľ a veľké formy offline reklamy ste si v minulosti nemohli dovoliť, je dosť možné, že v dnešnej dobe už budú prístupné aj pre vás. Túto možnosť sa rozhodne oplatí využiť, veľkoformátová tlač je totiž už dlhodobo jeden z najefektívnejších spôsobov, ako osloviť nových zákazníkov.

Shopboardy

Začnime pekne postupne, označením pobočky. Veľa firiem robí veľkú chybu, že svoje pobočky slabo označuje. Zákazníkom tak robí problém rozoznať ich z diaľky a nepútajú pozornosť okoloidúcich. Dobre zvolený shopboard na priečelí obchodu zažiari a pozdvihne vašu pobočku na vyššiu úroveň. Výsledok? Spokojnejší zákazníci a väčší záujem okoloidúcich.

Auto polepy

Označované aj ako car wrap sú takzvanou dynamickou reklamou. Auto s polepom totiž nestojí na jednom mieste, ale pohybuje sa po rôznych mestách. Vaša reklama sa tak pohybuje medzi ľuďmi a oslovuje potenciálnych zákazníkov všade, kde sa ocitne. Polep na jedno auto je pritom skutočne lacný a vydrží aj niekoľko rokov, rozhodne sa tak do neho oplatí zainvestovať.

Citylighty

Vysvietené reklamné tabule sa jednoducho nedajú prehliadnuť. A to nielen v noci, ale aj cez deň. Umiestnené sú pri chodníkoch a na autobusových zastávkach, kde ľudia trávia veľa času a sledujú svet okolo seba.

Wallboardy

Ako už napovedá ich názov, wallboardy sú umiestnené na steny – či už priemyselných budov, ale aj rôznych panelákov, ktoré sú viditeľné z cesty.

Billboardy, bigboardy a megaboardy

V neposlednom rade musíme spomenúť tradičné billboardy a ich väčších bratov. Tie vždy patrili medzi najefektívnejšie podoby offline reklamy a inak tomu nie je ani dnes.

Veľkoplošná tlač na vašu reklamu je dôležitá. Postará sa o ňu firma Ravafol, ktorá ju za výhodné ceny vyrobí v najvyššej kvalite. Naviac sa postará aj o návrhy potlačí a ich finálnu inštaláciu v rámci celého Slovenska.