Stohovacie prepravky ponúkajú neuveriteľnú variabilitu

0
133
Stohovacie prepravky ponúkajú neuveriteľnú variabilitu

Prepravky, ktoré je možné stohovať, patria medzi najžiadanejšie vo väčšine odvetví. Firma Schoeller Allibert ich dodáva v až neuveriteľnej škále produktov.

Stohujte a šetrite

Možnosť vertikálneho skladania prepraviek, teda stohovateľnosť, je k nezaplateniu. Táto pomerne triviálna vlastnosť, ktorá až prekvapivo nie je vždy samozrejmosťou, vie firmám ušetriť financie, ale šetrí taktiež životné prostredie. Stohovacie prepravky totiž šetria miesto pri preprave, skladovaní i predaji. Ak sú skladacie, tak aj v medzifáze, kedy sa vracajú do procesu. Často je možné stohovať navzájom aj prepravky rôznych veľkostí. Vertikálna stohovateľnosť by mala byť univerzálnou vlastnosťou každej prepravky.

Najobľúbenejšie stohovacie prepravky

Najobľúbenejšími stohovateľnými prepravkami zo sortimentu Schoeller Allibert sú europrepravky, ktoré sa ponúkajú v klasických rozmeroch, napríklad prepravka EuroClick. Ďalším hitom medzi stohovateľnými prepravkami sú KLT prepravky, nazývané tiež KLT boxy. Ide o univerzálne plastové prepravky, ktoré sa ponúkajú v piatich rozmeroch. Ich stohovacia nosnosť je až 1000 kg. Veľkou výhodu KLT prepraviek je ich až extrémna odolnosť voči poškodeniu. Vďaka použitému materiálu sú pevné, vedia odolávať väčšine chemických látok a nepoškodia sa ani rozdielmi teplôt. Spevňovacie rebrá sú vždy z vonkajšej strany. Vnútorná strana je hladká, čo umožňuje úplné využitie vnútorného priestoru, aj jednoduchú údržbu prepraviek. Tie sú samozrejme opakovane použiteľné. KLT prepravky sú obľúbené predovšetkým v priemyselnej výrobe obecne a v automobilovom priemysle. Môžu byť opatrené vekom a jednoducho sa dajú prehľadne označiť.

O firme Schoeller Allibert

Spoločnosť Schoeller Allibert vyvíja, vyrába a predáva plastové stohovacie prepravky, malé skladacie prepravky, plastové IBC kontajnery, pevné paletové RPC kontajnery, skladacie paletové kontajnery, plastové palety, zasúvacie prepravky, prepravky pre nápojový priemysel i prepravné vozíky. Svoj sortiment neustále inovuje podľa potrieb zákazníkov. Súčasne svoje výrobky vyvíja tak, aby prispievali k trvale udržateľnému rozvoju. Sú opakovane použiteľné a vždy 100% recyklovateľné.