AKO SA PRI VÝBERE OBLEČENIA ZLADIŤ S DCÉROU

0
141
AKO SA PRI VÝBERE OBLEČENIA ZLADIŤ S DCÉROU

Chystáte sa na rodinné stretnutie, školskú akciu alebo inú udalosť v spoločnosti vašej dcéry? Stavte na nový módny hit rodinného oblečenia, vďaka ktorému sa s vašou malou krásavicou dokonalo zladíte na jednotku.

Dopĺňajte sa v outfite navzájom

Nájsť počas nákupov v bežných kamenných predajniach rovnaké oblečenie pre vás aj vašu mladú slečnu môže byť finančne aj časovo náročné. Ak preto chcete ušetriť čas aj energiu pri hľadaní ideálneho identického outfitu pre vás dve, stavte radšej na internetový obchod, ktorého špecialitou je práve rodinné oblečenie. Mama a dcéra šaty z jeho ponuky využijú pre rozličné udalosti vďaka pestrej škále kolekcií pre každú príležitosť. Kolekcia SYNC zaujme napríklad športovým oblečením, ako aj kúskami na bežné nosenie, zatiaľčo kolekcia Lily Land vyniká osviežujúcimi outfitmi v žiarivých farbách a v rámci kolekcie Luks natrafíte na štýlové a zároveň nadmieru praktické turbany.

Pokiaľ preferujete skôr luxusné šaty, zaujať vás môžu prekrásne a elegantne pôsobiace šaty Gaba v dlhom prevedení pre vás a v kratšej verzii pre mladú dámu. Šaty v dospelej veľkosti S až XL sa podobne ako detské šaty pre vek od jedného roka do sedem až osem rokov dajú zakúpiť aj samostatne, cenovo výhodnejšie je však zaobstarať si ich ako pár v sade jedna plus jedna. Zaujímavou možnosťou je v prípade záujmu pribalenie ďalšieho detského modelu v akciovej cene, čo zohľadňuje fakt, že deti rastú doslova ako z vody a týmto spôsobom budete môcť využívať váš spoločný outfit po dlhšiu dobu.

Fantázii sa pri rodinnom oblečení medze nekladú

Vďaka štýlovému rodinnému oblečeniu a perfektnému zladeniu šatníka bude mama, dcéra a ich spoločný outfit zaslúžene stredobodom pozornosti na akejkoľvek oslave narodenín, školskom predstavení či inej akcii, kam spolu zamierite ruka v ruke. Kombinovať vašu garderóbu môžete bez problémov aj pri dvoch či troch dcérach rozličného veku vzhľadom na dostupnú škálu veľkostí, ako aj pri dvojičkách prostredníctvom možnosti zakúpenia ďalšieho čísla rovnakého modelu.