Naučte sa nakupovať na internete ešte lacnejšie – pomôže vám služba Plná Peňaženka

0
115

Kto nakupuje z rozvahou a nechce zbytočne utrácať, nakupuje dnes na internete. Lieky a doplnky stravy, kozmetika, elektronika, vybavenie domácnosti, hračky, ale aj móda – to sú len niektoré segmenty, ktoré na internete nakúpite výrazne lacnejšie než v kamenných obchodoch. Internet nám ale ponúka aj ďalšie nástroje, vďaka ktorým môžeme ušetriť ďalšie peniaze. Jedným z nich je cashback.

Múdro nakupovať znamená využívať cashback

Ciest, ako na internete ušetriť pri nákupoch, je niekoľko. Môžu to byť porovnávače cien tovaru, prehľady letákov a letákových akcií na jednom mieste, zľavové kupóny, ale najvýraznejšie benefity prináša cashback – doslova peniaze naspäť.

Cashback Plná Peňaženka vám vráti z nákupu v priemere viac ako 4 %. Z niektorých dokonca 25 %. Tento spôsob, ako na internete ušetriť, skutočne nejde ignorovať. Využiť ho pritom môže každý, nepotrebujete žiadne technické znalosti a zapojiť sa do casbacku je veľmi jednoduché.

Čo dokáže Plná Peňaženka?

Projekt Plná Peňaženka napríklad v mesiaci marec 2020 vyplatil svojim užívateľom priemerne 18 €. To je veľmi slušná čiastka. Za dobu svojej existencie je to už viac ako 5 200 000 €. K dnešnému dňu máte možnosť vďaka cashback ušetriť na 533 obchodoch. Nájdete medzi nimi slovenských predajcov, ale aj významné zahraničné obchody. Na Slovensku s Plnou Peňaženkou šetrí už 680 000 ľudí. Takto vyzerá obľúbený cashback portál v číslach.

Začať nakupovať lacnejšie je jednoduché

K tomu, aby ste začali pri nákupoch šetriť, musíte urobiť iba dve veci. Najprv sa zaregistrujte v službe Plná Peňaženka. Registrácia je veľmi jednoduchá. Peniaze naspäť potom môžete získať nákupom z ktoréhokoľvek z 533 obchodov, s ktorými služba spolupracuje. Pri nákupe musíte byť vždy prihlásený do svojho účtu na Plnej Peňaženke a na stránky e-shopu ísť cez odkaz na stránkach služby. Len tak vás a váš nákup dokáže Plná Peňaženka identifikovať a vrátiť vám peniaze naspäť na váš účet.