Bezpečná posteľ pre vaše ratolesti môže byť aj poschodová!

0
762

Poschodové postele si postupom rokov prešli pomerne dlhou cestou, najmä čo sa týka ich dizajnu a celkového prevedenia. Spočiatku boli poschodové postele robustným kusom nábytku, ktorý vyzeral už na prvý pohľad dosť nebezpečne. Vrchné lôžko bolo zväčša príliš vysoko, rebrík vyzeral dosť nekomfortne a o bezpečnostných prvkoch radšej ani nehovoríme. Dnes je však prevedenie poschodových postelí na úplne inej úrovni ako trebárs pred desiatimi rokmi, a práve preto sa nemusíte báť siahnuť po tomto type postele aj v prípade, že máte malé detičky.

Poschodová posteľ sa oplatí z praktického i finančného hľadiska!

Nielen rozťahovacie postele, ale aj tie poschodové šetria priestor, čo ocenia nielen tí najmenší, ale aj rodičia! Deti totiž môžu využívať takmer celú plochu detskej izby na hranie, čiže časy, kedy sa museli deti uspokojiť s „metrom štvorcovým“ sú už dávno preč! A pokiaľ máte viacero detí, je pre vás finančne prijateľnejšie zakúpiť jednu poschodovú posteľ ako dve samostatné postele, ktoré vás v konečnom dôsledku budú stáť aj dvojnásobne viac! Skvelou správou je, že niektoré typy postelí je možné prerobiť na pracovný kútik, čiže spodný priestor môžete „premeniť“ a umiestniť sem stôl a stoličku. Samozrejme, všetko záleží od toho, akému typu postele dáte prednosť, keďže nie vždy je to možné.

Posteľ s prístelkou?

Pokiaľ poschodová posteľ nie je zrovna to čo vyhovuje vám a vašim ratolestiam, ďalšou z možností je posteľ s prístelkou. Totiž, rozkladacie postele taktiež šetria priestor, pričom jednou z najväčších predností je úložný priestor, ktorý je možné využiť na odkladanie nepotrebných vecí. Stavte na istotu a zvoľte kvalitnú posteľ z masívu, ktorá sa vyznačuje nielen perfektnou stabilitou, prepracovaným dizajnom a konštrukciou, ale najmä vysokou životnosťou, ktorú neprekoná žiadny iný materiál! A ak si predsa nie ste istý, ktorá posteľ bude do detskej izby tou najvhodnejšiu voľbou, neváhajte a poraďte sa s odborníkom, ktorý vám odpovie na každú vašu otázku!