Vítajte hostí štýlovo: Nevýrazným chodbám a predsieňam odzvonilo

0
64
Vítajte hostí štýlovo: Nevýrazným chodbám a predsieňam odzvonilo
Vítajte hostí štýlovo: Nevýrazným chodbám a predsieňam odzvonilo

Čaká vás dôležitá návšteva a vaša chodba zíva prázdnotou? Alebo ste v procese zariaďovania a chodbu ste si nechali až na koniec? Zariadiť alebo vylepšiť chodbu sa vám s našimi tipmi podarí rýchlo a jednoducho. Čítajte ďalej a nechajte sa nami inšpirovať.

Všetko na svojom mieste

Kľúče, kabáty, topánky. Majte vo všetkom poriadok a doprajte sebe aj svojim hosťom pocit čistoty, poriadku a organizovanosti. Ako na to? Nadčasové predsieňové steny sú ideálnou voľbou. Vďaka šikovným úložným systémom budete mať vo všetkom prehľad a len tak pohodený kabát či kľúče budú minulosťou, vaša návšteva nebude musieť vchádzať do obývačky s kabátmi v rukách.

Miesto na sedenie

Ide o často opomínaný detail, ktorý by ale z praktických dôvodov v chodbe nemal chýbať. Ak bojujete s malým priestorom, pomôcť vám môže aj v tomto prípade šikovná predsieňová stena so skrinkou na sedenie. Tento multifunkčný nábytok jednoducho vo vašej chodbe musíte mať.

Vneste svetlo aj do malej chodby

Správne umiestneným zrkadlom sa vám podarí opticky zväčšiť aj ten najmenší priestor. Umiestnite ho krížom k dverám a pri otvorení sa bude priestor zdať vždy omnoho väčší. Moderné a štýlové zrkadlá sú vhodné nielen do malých, ale aj veľkých priestorov. Okrem jemnej kamufláže veľkosti chodby vám vždy poslúži aj na rýchlu kontrolu pred odchodom na stretnutie s priateľmi či do práce.

Ozdobte vaše steny štýlovými dekoráciami

Na záver sa pozrite na steny. Dnes už nemusí žiadna stena zívať prázdnotou. Vhodne zvolené dekorácie na stenu, ako napríklad obrazy, samolepky či tapeta môžu priestor zútulniť a hostia si vašu predsieň zapamätajú.

Čo ešte môžete vylepšiť?

Možností je veľa, ale jemná a nevtieravá aróma a decentné osvetlenie horiacej sviečky sú detaily, ktoré všetkých hostí navnadia na príjemné posedenie už pri vstupe do vášho domu.

 

Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com