TOP 5: najdebilnejších skladieb a videoklipov roka 2012

0
977
Nicki Minaj

Svet hudby je naozaj zložitý. Niekedy je ho ťažké pochopiť. Stačí byť vulgárny šialenec, aby ste mali úspech. Dokázalo to hneď niekoľko hviezd slávnych, aj menej slávnych mien.

Nicky Minaj – Stupid Hoe
K samotnej Nicky Minaj radšej ani nemáme komentár. Hnus, ktorý predviedla v strašne debilnom videoklipe Stupid Hoe, má nepochybne za následok vážnu psychologickú traumu aspoň zopár ľudí na svete. U nás určite. Debilná hudba, debilná grafika, debilný videoklip a debilný text. Je na svete ešte niečo sprostejšie ako tento hnus? A predsa má 76 miliónov pozretí. Že by boli ľudia len zvedaví?


Skylar Grey ft. Eminem – C’mon Let Me Ride

Zúfalý Eminem sa spojil s kedysi očakávanou hviezdou Skylar, ktorá nie a nie vyjsť. Alebo skôr ona sa spojila s ním. Videoklip ladený do „americký sedlák style“ sa určite nepodaril. Preplácaný hnus plný chaosu a podmazu od starého hitu Bicycle od Queen sa nedá ani počúvať a ani pozerať. Dá sa nazvať pojmom trapas a tu aj môžeme skončiť. Zámerne išlo o trapas, ktorý predsa len priniesol nejaké ovocie, keďže videoklip má viac ako 16 miliónov pozretí. Alebo len znova tá zvedavosť?

Paris Hilton – Drunk Text ft. Manufactured Superstars
Keď sa recituje, alebo len rozpráva, namiesto spevu, to už nie je príliš hudobné. Paris Hilton to nevadí. Skladba je trašná, nepočúvateľná, úbohá aj po grafickej stránke. Hlavná tematika sú večierky, alkohol, DJing a niečo neidentifikovateľné medzi tým. V našom prípade sme to nedopozerali. Preto ak sa niečo prevratné objavilo v niektorej minúte ďalej, a nespomenuli sme to, ospravedlňte tento nedostatok.

Gifted But Twisted – Six Pack
Ideálny rapper je ťažká reťaz na krku, kopec kočiek okolo, rozhadzovanie rukami a naštvaný výraz v tvári hovoriaci “To ja som tu šéf a vy ste nič”. Tak nejak sa tvári aj mladík z Gifted But Twisted v skladbe Six Pack, ktorému chýba len tá reťaz. Lenže beloch nemôže vytvoriť tú pravú atmosféru a preto rovnako staré dieťa čiernej pleti s cigaretou, obložené pivom a kráskami rôzneho veku, zarapuje, aby bolo dielo dokonalé. Kto spočíta všetky baby, cigarety a fľaše s chlastom, je… dobrý matematik.

Hot Problems – Double Take
Toto možno ani nepoznáte, no ide o jednoznačne najväčší brak z poza oceánu, ktorý má takmer 18 miliónov pozretí len teraz, čím prekonáva aj vyššie uvedenú Skylar. Dve kamarátky to pokašlú na plnej čiare. Ale to nevadí. Hoci je skladba strašná, dokazuje nám, že aj strašné dokáže byť úspešné… žiaľ.