Reklamné tetovačky spropagujú vašu firemnú akciu

0
80

Na veku nezáleží – a to platí aj v prípade, keď sa nám občas pritrafí možnosť spraviť niečo bláznivé a originálne. Plánujete firemnú akciu? Túžite vyčnievať z radu a milujete, keď sa ľudia pozerajú? S reklamnými tetovačkami spravíte radosť nielen sebe, ale aj všetkým okolo vás.

Reklamné tetovačky sú fajn nápad

Firmy sa snažia všemožnými spôsobmi dostať do popredia. Marketingové ťahy, ktoré pri tom využívajú, bývajú účinné, ale na druhej strane aj poriadne otrepané. Viete, čo zaujme ľudí najviac? Predsa humor. Hoci sme konzervatívny národ, vtipné reklamy nás rozosmejú zakaždým.

K radostným veciam sa radi vraciame, pretože sú nám sympatické a vyvolávajú v nás príjemné pocity. Napätie v bruchu sa zmierňuje a naše pľúca sa automaticky naplno naštartujú. Rozprúdi sa nám krv v žilách a okysličí mozog. Okamžite sa cítime viac fit a darí sa nám lepšie aj v premýšľaní. Reklamné tetovačky sú senzácia, ktorú bude chcieť vyskúšať každý.

Reklamné tetovačky sú aj pre dospelých výborným spestrením dňa

Sú nápadité a veľmi originálne. Reč je o reklamných tetovačkách, ktoré vašu firmu prezentujú. Môžete si zvoliť svoje logo alebo umiestniť pod svoju značku vtipný nápis či obrázok. Záleží od vašej fantázie a možno i odvahy. Samozrejme, že seriózna firma by si úlety nemala dovoliť, avšak s reklamnými tetovačkami nikdy nič nepokazíte.

Veď deti tetovačky priam zbožňujú. Je to lepšie ako balón, ktorý hneď odletí alebo o tri dni vyfučí. Vaši promotéri sa nimi môžu pekne ozdobiť a ihneď upútajú pozornosť. Prípadne zistíte, že je oveľa lepšie miesto pera podať dieťaťu do ruky reklamnú tetovačku. Oveľa viac ako cukríky v košíku upútajú u vás na recepcii nápadité reklamné tetovačky.

Používanie reklamných tetovačiek je jednoduché

Stačí priložiť na pokožku, pošúchať a odkryť. Reklamná tetovačka sa „zázračne“ zjaví na pokožke. Jej kvalita zaručí, že sa na tele udrží v dostatočne dlhom čase. Je poctivo vyrobená tak, aby bola zdravotne neškodná, takže sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov. Vyrobte si malé, veľké, s nápisom či s obrázkom, dokonca aj viac druhov, aby si bolo z čoho vyberať.

Senzácia môže gradovať. Reklamné predmety sa hodia na spoločenské podujatia, promo akcie aj na večierky. Vhodné ako darček pre zamestnancov či pre nádejných budúcich klientov. Je ľahké získať si ľudí na svoju stranu – dôležité je vedieť, ako na to. Reklamné predmety sú výborný spôsob, ako svoju firmu spraviť  ešte viac sympatickou.

 

Zdroj obrázka: pixabay.com