Boxer nie je iba zbraň výtržníkov

0
441

Čo by ste povedali na zbraň, ktorá je ľahká, jednoducho prenosná, cenovo dostupná a svoju prácu odvedie dokonale? Boxer je práve takou zbraňou!

Musíme si ale priznať, že má boxer nie celkom dobrú reputáciu. Mnohí si ho spájajú s nebezpečnými skupinami ľudí, ktorých jediným cieľom je násilie, konflikty, výtržnosti a bitky. Žiaľ, vo veľa prípadoch je to pravda. Túto zbraň preslávili napríklad futbaloví chuligáni či skinheadi. Existuje na ňu ale aj iný pohľad, ktorý je rozumnejší a určite s ním budete súhlasiť.

Boxer – zbraň k ochrane

Boxer na ruku je však aj praktickou zbraňou k sebaobrane. Je veľmi ľahko dostupná, praktická, prenosná a jej použitie zvládne naozaj každý. Mnohokrát zapôsobí aj na odstrašenie protivníka – stačí ho vytiahnuť, páchateľ si ho všimne a radšej sa dá na útek. Vďačiť za to môže materiálom, ktoré bývajú použité pri jeho výrobe. Často sa jedná o solídne a pevné materiály, akými sú napríklad železo, hliník či najrôznejšie zliatiny kovov. Ani ten najnebezpečnejší človek tým pádom nechce pocítiť jeho silu na vlastnej koži.

Cieľom použitia boxeru by tak podľa nás nemalo byť začatie nejakého násilného činu. Jeho cieľom je odrazenie nebezpečnej situácie. Už aj takáto malá zbraň, akou boxer je, dokáže mužom aj ženám poskytnúť pocit bezpečia a sebavedomia aj v tých najtemnejších uličkách. Pokiaľ k nemu pridáte aj zopár naučených úderov či chmatov, o svoju ochranu a ochranu svojich najbližších sa nemusíte viac obávať.

Módny doplnok

V dnešnej dobe majú boxery na ruku aj inú úlohu – často slúžia aj ako módny doplnok. Poskytujú teda zaujímavú symbiózu pocitu bezpečia s krásou. Na internetovom obchode AFG.sk nájdete boxery v najrôznejších tvaroch a prevedeniach – od obyčajných cez  tvarované až po praktické kľúčenkové. Výrobcovia si dávajú záležať na tom, aby táto zbraň aj dobre vyzerala. Boxery svoju úlohu splnia dostatočne dobre a navyše ešte budú slúžiť aj ako originálne doplnenie vášho štýlu. Niektorí tieto jedinečné zbrane dokonca aj zbierajú.

V prípade, že hľadáte zbraň na svoju obranu, ktorá je ľahko prenosná, praktická a účinná, boxer na ruku môže byť správnou, cenovo dostupnou voľbou. Aj takýto malý objekt môže byť rozdielom medzi bezpečnosťou a nepríjemnosťami.

Pribaľte si ho do vrecka či tašky a už sa viac nebudete musieť báť!