Ako na bezpečný domov?

0
50
Ako na bezpečný domov?

Pokiaľ ste vlastníkom domu, určite mi dáte za pravdu, že základom je práve jeho zabezpečenie pred neželanou návštevou, ale tiež nepriaznivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Našťastie, existuje viacero účinných spôsobov, ako ochrániť domácnosť pred zlodejmi, škodcami či živelnými pohromami, a teda zaistiť si komfort počas celého roka. Ako na to?

Závesy na zakrytie výhľadu do vnútra domu

Závesy sú ideálne na zakrytie výhľadu do vnútra domu. Totiž, mnohokrát si zlodeji prezerajú vnútra jednotlivých domov a až potom sa rozhodnú, ktorý z nich bude „korisťou“. V dnešnej dobe môžete siahnuť po štýlových závesoch, ktoré sú zároveň nadčasovými a štýlovými doplnkami do každej domácnosti.

Investícia do bezpečnostných dverí sa oplatí

Bezpečnostné dvere sú alfou a omegou nielen domov, ale tiež bytov, a to najmä vo veľkomestách, kde je omnoho vyššia frekvencia pohybu ľudí. Majú v sebe zabudované bezpečnostné prvky, no taktiež sa vyznačujú dlhou životnosťou, vysokou kvalitou a odolnosťou voči mechanickému poškodeniu.

Plašič škodcov ako „must have“ každej domácnosti

Obzvlášť kuny, hraboše, myši a potkany sú veľmi rozšírené medzi slovenskými domácnosťami, a to najmä počas chladnejších mesiacov, kedy si hľadajú útočisko na teplom a suchom mieste. Kuny sa zdržujú najmä na povalách pod strechou, ale veľakrát sa uhniezdia aj v motorovom priestore. Ultrazvukový odpudzovač Deramax je ideálny plašič určený na odpudzovanie kún a drobných hlodavcov z obytných i neobytných priestorov, rodinných domov, chát, chalúp a komerčných priestorov, pričom využíva vysokú citlivosť sluchu škodcov.

Pozor na nepriaznivé počasie!

Práve meteostanica je ideálnym pomocníkom, vďaka ktorému je možné sledovať aktuálnu predpoveď počasia v reálnom čase, ale taktiež mať prehľad o pravdepodobnosti zrážok, výskyte búrok, UV indexe, ale tiež rýchlosti a smere vetra. Vďaka tomuto inteligentnému prístroju je možné monitorovať počasie, a teda byť pripravený aj na nepriaznivé poveternostné podmienky.