TOP 5: Najšpinavšie a najhoršie hotely v USA za posledné 3 roky

0
1123
Do not Cross, Sherrif

Viete, kde by ste našli najšpinavšie hotely v USA za posledné tri roky? Išlo by o rôzne miesta od východu na západ, akoby rovnomerne rozosiate po celom USA. Pri hodnotení ich čistoty sa vychádzalo z reálnych skúseností hotelových hostí a po zverejnení rebríčka na Tripadvisor (zdroj foto) dokonca z tohto označenia jeden nemenovaný hotel dokázal vyťažiť popularitu. Po pravde, byť ubytovaný niekde, kde nedokážem zaspať pre svrbenie, pobehovanie švábov po tvári a to v strachu chytenia možno aj inej hávede, to nie je nič, čo by sme si priali na žiadnej dovolenke.

1. Grand Resort Hotel & Convention Center
V blízkosti hôr a tematického parku sa nachádza hotel, ktorý názvom ohúri, ale to je asi tak všetko. Nachádza sa v lokalite Pigeon Forge v štáte Tennessee a práca na recepcii tohto hotela je skutočný adrenalín. Ani ta nie pri ubytovávaní, ako po prvom zoznámení návštevníkov s izbou a zariadením hotela. Recenzie skrátka tvrdia, že hotel videl prachovku a upratovačku len pri výstavbe a potom už viac nie.

2. Jack London Inn, Oakland
V americkom Oaklande v štáte Kalifornia nájdete hotel pomenovaný podľa slávneho spisovateľa Jacka Londona. Ťaží z toho, že v meste Oakland istý čas pobýval. To je asi všetko. Ak by vedel, že sa po ňom volá najhorší hotel v celej Kalifornii, nadšený by nebol. Návštevníci hotela naň nadávajú, kritizujú ho za nesmiernu špinu a zanedbanosť, absolútne zanedbanie starostlivosti a hygieny v celom interiéry aj na izbách.

3. Desert Inn Resort, Daytona Beach
Floridský Desert Inn Resort sa už objavil v rebríčku najhorší americký hotel, no objavuje sa aj v rebríčku najšpinavší americký hotel. Ľudí v ňom odrádza špina, zanedbanie, neupratovanie po predošlých hosťoch, neochota personálu a ešte mnoho ďalšieho.

4. Hotel Carter, New York
Hotel Carter sa nachádza priamo na newyorkskom Manhattane. Očakávali by ste nepochybne niečo poriadne, keďže New York je tak populárny a na ubytovanie drahý. V tomto prípade však hotel funguje zvláštnym spôsobom, keďže špina, zanedbanie a rozpadnuté zariadenie v ňom dokáže napriek cene nepríjemne prekvapiť. Jeho zariadenie akoby nevidelo upratovačku a umývacie prostriedky niekoľko desaťročí. Dosť zlý stav kúpeľní a izieb samozrejme ľudí odradí a odchádzajú aj po prvom dni.

5. Polynesian Beach & Golf Resort, Južná Karolína
Hotel Polynesian Beach & Golf Resort v Južnej Karolíne je piatym najšpinavším hotelom v USA za posledné roky. Hodnotenie si vyslúžil za strašný stav izieb, kúpeľní vo všetkých izbách a zanedbané okolie. Hotel sa orientuje prevažne na plážový relax pri vode a tak ide o dovolenkujúcu klientelu. Niektoré izby majú priestor na varenie, pričom kuchynská linka sa rozpadá, na niektorých izbách vás môže dokonca zraniť a elektrospotrebiče by mali fungovať, no radšej ich po zhliadnutí stavu celého hotela radšej ani nezapájajte do elektrickej siete.